Harmonogram

Zahájení: 5.10. 2016
Příjem přihlášek do 31.12. 2016
Regionální kola: leden - únor 2017
19. ledna zámek Berchtold
23. ledna Ostrava
24. ledna Zlín
25. ledna Brno
1. února Senát PČR
8. února Poslanecká sněmovna PČR
Semifinále: 1. března 2017
Finále: 24. března 2017
Kantorský bál: 25. března 2017, Hotel Ambassador, Praha

Semifinále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Zlatý Ámos ve spotu MŠMT

10. listopadu 2016

Diskuze

Vložit příspěvek

Jméno
E-mail
Text příspěvku



Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz