Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2018 do 31.12. 2018
Regionální kola
leden - únor 2019
Semifinále
6. března 2019
Finále 
28.března 2019
Kantorský bál
29.března 2019

příjem přihlášek končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Brna Stanislav <br />Jordánová Marcela <br />Rondzik Rudolf <br />Schäfferová Zuzana <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Hájková Veronika <br />Havélková Hana <br />Jeníková Jarmila <br />Kronusová Tereza <br />Nejedlá Zina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Fojtíková Hanka <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Mandincová Šárka <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Hanušová Ivana <br />Olívková Magdaléna <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Johnova Marie <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Boriková Jana <br />Chodurová Vendula <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Karafiátová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Jaborník Lukáš <br />Krajčirovič Jan <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Čipera Mgr. Jan <br />Englický Tomáš <br />Kopáčiková Pavlína <br />Licehamrová Simona <br />Ptáčníková Karla <br />Vančura Ing. Milan <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Žižka Pavel <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Novotná Olga

Novotná Olga
ZŠ Brno Vejrostova
Vejrostova 1
63500
Brno
Jihomoravský kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Naše paní učitelka je velmi vyjímečná. Všichni ji mají rádi pro její laskavost, šikovnost, milost, pochopení pro ostatní a spravedlivost. Je to naše třídní paní učitelka, takže učí spoustu předmětů. Naše třída je čas od času hlučná, ale ona má s námi trpělivost a dokáže nás zklidnit :). V první třídě, když jsme se ve škole teprve rozkoukávali, jsme si se spolužáky moc nerozuměli, každý jsme totiž jiný, ale naše paní učitelka má obrovské nadání a díky všem jejím společným hrám a povídání si na koberci, jsme "teď" v páté třídě úžasná parta kamarádů! Má nás všechny moc ráda, my máme zase moc rádi ji. Téměř všechny záležitosti, co se týkají např. nových center, předvánočního výletu atd. naše paní učitelka řeší s námi, ptá se nás, kam bychom chtěli jít, co bychom chtěli mít za centra atd. Učí nás velmi účinným a zábavným způsobem. Snaží se, abychom měli nejen vědomosti, ale abychom se chovali k ostatním pěkně a abychom uměli spolupracovat. Má vždy skvělé nápady. Když máme my žáci mezi sebou nějaké problémy, tak se snaží, abychom si je uměli řešit sami (moc to pomáhá, už téměř všechno si umíme sami vyřešit), ale když to nejde spravedlivě to vyřeší. Naše p. uč. Olga Novotná by se rozhodně měla stát Zlatým Ámosem, je totiž nejlepší! Paní učitelko, už teď jste našim vítězem ( i bez té koruny).

Příhoda

Nejlepší zážitek? To je přece naše třída, tam se toho děje! Např. vždy před vánoci stavíme domečky z lavic, dek a kolíčků, a pak se navzájem navštěvujeme a povídáme si.
Výlety? Na výlety jezdí každý. Ale mi přespáváme ve škole. Paní učitelka nám vždy udělá stezku odvahy a pustí nám nějaký film a to není všechno ... vždycky pustíme písničky a všichni i s paní učitelkou tancujeme.
Také jsme ve třídě měli volby, volili jsme si vládní stranu a předsedu, rozdělili jsme se do skupin a každá skupina si dala název, vymyslela program a zvolili předsedu strany. Dále jsme řekli třídě náš volební program a pak už se normálně volilo. Pak nám paní učitelka řekla, kdo vyhrál. Vyhráli strany Pomáháme vám a 10 očí. V jejich programu např. bylo koupení rybičky (jménem pan Ploutvička) nebo kroužky, které si sami vedeme.
Její styl učení je vyjímečný, není látka, kterou bychom se neučili, aspoň jednou hrou nebo scénkou, často děláme ve třídě skupinové projekty. Jeden z našich projektů jsou centra. V nich nám paní učitelka vymyslí zábavné téma, vyrobí pracovní listy a vymyslí hru, nakonec si je vždy vyplníme a sebehodnotíme se. Naše paní učitelka je nejlepší a pro nás vždycky bude, na všem má spoustu práce. A na všechno nám vymýšlí téma. Moc bychom jí přáli, aby vyhrála.

Zpět na seznam kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2018-2019

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí
Zámek Děčín

Mediální partneři 2018-2019

ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
Naše rodina