Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2018 do 31.12. 2018
Regionální kola
leden - únor 2019
Semifinále
6. března 2019
Finále 
28.března 2019
Kantorský bál
29.března 2019

příjem přihlášek končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Brna Stanislav <br />Jordánová Marcela <br />Rondzik Rudolf <br />Schäfferová Zuzana <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Hájková Veronika <br />Havélková Hana <br />Jeníková Jarmila <br />Kronusová Tereza <br />Nejedlá Zina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Fojtíková Hanka <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Mandincová Šárka <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Hanušová Ivana <br />Olívková Magdaléna <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Johnova Marie <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Boriková Jana <br />Chodurová Vendula <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Karafiátová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Jaborník Lukáš <br />Krajčirovič Jan <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Čipera Mgr. Jan <br />Englický Tomáš <br />Kopáčiková Pavlína <br />Licehamrová Simona <br />Ptáčníková Karla <br />Vančura Ing. Milan <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Žižka Pavel <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Ježková Alena

Ježková Alena
Gymnázium J. A. Komenského
Komenského 169
688 01
Uherský Brod
Zlínský kraj
Postupuje do semifinále
Ámoska Zlínského kraje 2017.

Charakteristika

Naše paní profesorka je moc hodná a obětavá. Neustálé nás tahá z průšvihů (nebo se o to alespoň snaží). Je oblíbená nejen u studentů, ale i u jiných učitelů, a to hlavně kvůli své lidskosti a ochotě. Nikdy nevidí své studenty jen jako čísla na papíře, nikdy nelosuje, kdo půjde na zkoušení podle data v kalendáři, ani si na nikoho z nás nezasedla (i když jsme jí mnohokrát dali důvod).Vybírá ty, kteří chtějí anebo potřebují zlepšit známku. Vždycky se snaží své studenty popohnat k dobrý výsledkům v biologii nebo tělocviku, a když vidí, že se člověk aspoň snaží, tak ocení snahu. Proto je jednou z nejoblíbenějších učitelů na škole, což krásně ukázalo, že podpisy na petici jsem všechny sehnala od rána jen do obědové přestávky.

Příhoda

Naší milovanou třídní je Alenka už 6. rokem. Ano, po 4 letech se na gymnáziích kompletně mění celý repertoár profesorů, ale to nás nezastavilo a jako třída jsme si „vydupali“, aby nám ji pan ředitel nechal i nadále.
Dostala nás už jako malé 11-tileté děti, ze kterých už se většinou vyklubali 17-tiletí výlupci, takže s ní máme mnoho skvělých zážitků. Proto se nedá vybrat jeden nejlepší, všechny jsou svým způsobem skvělé a jedinečné. Třídní výlety, různé několikadenní soutěže, oba lyžáky a především musím vyzdvihnout naši paní profesorku skrz pomoc Domu dětí a mládeže, kde učí malé holčičky volejbal a taky díky ní se i my,její třída, můžeme účastnit a pomáhat na akcích, jež tato instituce pořádá.
Naší, dá se říct, už pravidelnou akcí je pomoc při pořádání Dnu Země. Tomu, se společně jako třída věnujeme už třetím rokem. Máme odtud opravdu nezapomenutelné zážitky, protože ne každý může zkusit práci s malými dětmi. Také díky tomu se jeden z našich spolužáků rozhodl odejít z Gymnázia na Střední pedagogickou školu do Kroměříže. Dále také máme skvělé zážitky z Dnů bez aut pořádaných v září. Koneckonců, nic třídu nestmelí tolik jako přežívání díky teplému čaji a dětským úsměvům.
Kromě pomáhání při příjemných věcech jsme i jako třída čistili Uherskobrodský potok. Na tyto zážitky s úsměvem na rtech určitě vzpomínají všichni spolužáci, i ti, kteří odešli jinam.
Plánuje nám zajímavé výlety, když naše školní vedení zakázalo jezdit na přespání, tak nám společně se svou kolegyní z kabinetu vymyslely neskutečně nakombinovanou cestu. Kdo zvládne sjet 5 významných měst v Jihočeském kraji, který je od nás vzdálen více než 5 hodin cesty, za jediný den? My a jen my. Navštívit náměstí v Telči, jít na prohlídku Jindřicho hradeckého zámku, vymotat se ze spletitých uliček Českého Krumlova, vidět zajímavé interaktivní divadlo v Českých Budějovicích a shlédnout třeboňský pivovar pozdě v noci. Je to jeden z poslední zážitků s naší paní profesorkou, který máme, a troufám si říct, že i nejzajímavější.

Zpět na seznam kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2018-2019

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí
Zámek Děčín

Mediální partneři 2018-2019

ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
Naše rodina