Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2018 do 31.12. 2018
Regionální kola
leden - únor 2019
Semifinále
6. března 2019
Finále 
28.března 2019
Kantorský bál
29.března 2019

1. regionální kolo je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Halamásek Zdeněk <br />Provazník Petr <br />Rondzik Rudolf <br />Schäfferová Zuzana <br />Sovová Hana <br />Švarcová Štěpánka <br />Vejvodová Taťána <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Hájková Veronika <br />Holanová Ing. Jaroslava <br />Nejedlá Zina <br />Vocílková Radka <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Arnoštová Jaroslava <br />Havelková Pavlína <br />Mandincová Šárka <br />Nováková Alena <br />Paliculínová Jitka <br />Pohlotová Soňa <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Březinová Erna <br />Hanušová Ivana <br />Hylský Josef <br />Müllerová Lenka <br />Olívková Magdaléna <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Pešková Romana <br />Tmejová Jaroslava <br />Vokáčová Eliška <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Blažková Jana <br />Johnova Marie <br />Lazecký Vladan <br />Lucová Radmila <br />Stašková Veronika <br />Tichá Petra <br />Truneček Jiří Štěpán <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Boriková Jana <br />Chodurová Vendula <br />Kaňovská Karin <br />Martová Michaela <br />Mifková Jiřina <br />Pyško Tomáš <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Lorencová Jana <br />Strýčková Pavlína <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bublák Martin <br />Frýdecký František <br />Jaborník Lukáš <br />Maťašovská Jitka <br />Němečková Drahomíra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Palán Jiří <br />Topinková Lucie <br />Vlachová Mgr. Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Čipera Mgr. Jan <br />Englický Tomáš <br />Kopáčiková Pavlína <br />Licehamrová Simona <br />Ptáčníková Karla <br />Vančura Ing. Milan <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Bočková Jana <br />Curko Petr <br />Václavovičová Jaroslava <br />Žižka Pavel <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Truneček Jiří Štěpán

Truneček Jiří Štěpán
ZŠ Česká Ves
Makarenkova 414
790 81
Česká Ves
Olomoucký kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Dvacet dobrých pedagogů v tak vyjímečné škole jako je ZŠ Česká Ves.A právě zde se nachází třída,která nese název 8.A.Tento výborný kolektiv má pod svým křídlem pan učitel Truneček.
Lidský přístup k jeho žákům je samozřejmostí.Vždy nás dokáže rozveselit a to i tím,že si udělá legraci sám ze sebe,což všichni neumí.Rád si vyslechne naše problémy.Aneb v hodině učitel,o přestávce kamarád.Při řešení našich sporů bývá nestranný.Naše názory mu nejsou lhostejné,naopak je za ně vděčný.K dívkám se chová jako pravý gentleman a učí tomuto chování i chlapce.Ani nápaditost u něj nechybí,jelikož jeho plány na různé akce či školni výlety jsou jedinečné.
Kromě toho,že je naším třídním učitelem,nás učí dějepis,přírodopis a etickou výchovu.

Příhoda

Jednoho listopadového dne jsme celá naše třída odjeli na chatu na Rejvízu.Pobývali jsme zde tři dny a moc jsme si to užili.Bylo pro nás nachystáno nespočet aktivit.At už to byla noční výprava k místnímu hřbitovu či modní přehlídka jako z televize.Ani dějepisné poznání nechybělo.Vydali jsme se do příkrého kopce,který vedl ke zřícenině hradu Kobrštejn.Výlet nám rychle utekl a v úterý odpoledne jsme se vrátili domů.Už ted se těšíme na další společné zážitky.

Zpět na seznam kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2018-2019

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí
Zámek Děčín

Mediální partneři 2018-2019

ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
Naše rodina