Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2019 do 31.12. 2019
Regionální kola
leden - únor 2020
Semifinále
11. března 2020
Finále 
27. března 2020
Kantorský bál
28. března 2020

8. regionální kolo začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Hovorková Kateřina <br />Koneková Blanka <br />Korfová Helena <br />Kozderková Lucie <br />Lohniská Olga <br />Menclová Šárka <br />Peter Martin <br />Suchanová Alžběta <br />Svobodová Veronika <br />Vančura Jiří  <br />Záhořová Karolína <br />Žák František <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Benda BC Petr <br />Černá PhDr. Barbora <br />Erbenová Jana <br />Kasalová Tereza <br />Kicserová Hájková Markéta <br />Lauberová Kateřina <br />Moravec Lukáš <br />Nováková Radka <br />Pokorný Petr <br />Štěpánková Jiřina <br />Žďárská Pavla <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Doubková Jana <br />Drobná Šárka <br />Jaroschová Jarmila <br />Svobodová Dagmar <br />Urbanová Alena <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Jína Jiří <br />Moravcová Marcela <br />smigová michaela <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Chmelíková Petra <br />Kalinová Monika <br />Motyčka Petr <br />Mrzenová Soňa <br />Nerudová Helena <br />Pavlů Petra <br />Sirotková Zuzana <br />Strnad Pavel <br />Vrabcová Soňa <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Drápelová Zdeňka <br />Hudská Barbora <br />Jeřábová Jana <br />Kalvachová Mgr. Iva <br />Kotíková Kateřina <br />Řežábková, Ing. Iva <br />Veselý Dominik <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Grácová Eva <br />Chlandová Martina <br />Švalbová Alice <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bílková Mgr. Martina <br />Helisová Jana <br />Rotreklová Anna <br />Wernerová Regina <br />Wiltsch Adam <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Boháčová Ilona <br />Palát Martin <br />Švarc Vladimír <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Hajný Radek <br />Hanák Martin <br />Mynářová Dana <br />Neckář Herodesová Monika <br />Němcová Kateřina <br />Schořová Jana <br />Vaňková Marie <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Prokop Štěpán <br />Tomášková Pavla <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Brom Jiří <br />Míka Tomáš <br />Mrázová Petra <br />Procházková Gabriela <br />Půbal Ondřej <br />Špišáková Petra <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Kvapilíková Radka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Helisová Jana

Helisová Jana
Základní škola Pod Zvonek, Český Těšín
Pod Zvonek 1835/28
73701
Český Těšín
Moravskoslezský kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Paní učitelka Jana Helisová učí naše děti od první třídy. Děti ji milují a ona miluje je.

Kromě čtení, psaní a počítání je učí slušnému chování, respektu k druhým, vzájemné toleranci a pomoci. Pomáhá dětem rozvíjet schopnosti samostatného kritického myšlení. Umí je pochválit a – je-li to potřeba – povzbudit, podržet, podat pomocnou ruku a navést na správnou cestu. Dětem je velkou inspirací a oporou od prvních školních krůčků. Dokáže v nich probudit touhu po poznání, po světě.

Výuce a dětem věnuje spoustu času i ze svého volna. Mimo jiné dětem zařídila krásnou čtenářskou učebnu, ve které probíhají různé čtenářské dílny – volné pokračování projektu Celé Česko čte dětem, na kterém se podílela paní učitelka spolu s dětmi již v první třídě. Paní učitelka dokázala v dětech probudit lásku k písmenům, slovům a knihám – lásku ke čtení.

Naše děti se do školy těší. V paní učitelce Helisové mají to, po čem touží nejvíce – milujícího, laskavého a trpělivého člověka.

Příhoda

Děti už s paní učitelkou došly do třetí třídy. Krásných a veselých zážitků mají spoustu – vánoční návštěvy knihkupectví, společné grilování na chatě, výlet do zoo a další. Děti vám ale v následujících několika větách přiblíží paní učitelku vlastním pohledem. Pohodlně se usaďte, představení začíná:

💗 Paní učitelka je ta nejhodnější učitelka na světě, kterou znám. Dělá nám různé soutěže a cítíme, že je jako naše maminka. Naučí hodně hodně věcí. A někdy nás překvapí. A je hodně pracovitá. A máme ji hodně rádi.

💗 Je správná učitelka. Dobře učí. Vždycky má fantastické nápady. Je hodná a vždycky dělá výjimky (třeba při testu). Je s ní sranda. Má dobrou kreativitu. Má nás ráda určitě jako my ji. Učí nás fantastické dobré věci. Je hezká a prostě boží učitelka!

💗 Paní učitelka je hodná a milá a krásná. Když máme špatnou známku, tak nám dá šanci na opravu.

💗 Mám ráda paní učitelku, protože když nás čeká test, tak si s námi zopakuje učivo a otázky taky.

💗 Mám ráda paní učitelku, protože je hodná a milá. Žijete už s námi tři roky. Prožila jste s námi hodně těžkých let. Vždycky jste byla spravedlivá, když se někdo hádal. Vždycky jste nás něco dobrého naučila.

💗 Naše paní učitelka je chytrá a milá, řeší s námi problémy a vždycky nám poradí. Učí nás, dělá s námi hry. V tělocviku nás učí šplhat na tyče.

💗 Mám ráda paní učitelku, protože dobře učí a je milá a na výtvarnou výchovu si vždycky připraví něco dobrého. Žijete s námi 3 roky.

💗 Jste milá paní učitelka Helisová, máte nás strašně ráda a chcete, ať máme jedničky a dobré skutky a ať se s námi pracuje dobře a ať nám jde všechno učivo.

💗 Naše paní učitelka je hodná. Dobře učí a má dobré nápady. Vymýšlí pořád něco nového. Má ráda, když jsme hodné děti a dobře pracujeme ve skupinách nebo samostatně. Je to prima učitelka.

💗 Jste hodná, protože mě baví, když zpíváme. Anebo mě baví, když hrajeme hry, baví mě matematika anebo výtvarka. A pracovní činnosti. Jste nejlepší paní učitelka.

💗 Řeknu vám něco o paní učitelce Janě Helisové. Takže paní učitelka je strašně hodná, a taky, když někdo z nás 3.A dostane 5, kdykoliv si to můžeme opravit.

💗 Naše paní učitelka je hodně kreativní. Je taky hodná. Vyrábí nám pomůcky.

💗 Je to ta nejlepší učitelka. Je strašně hodná, je kreativní a s paní učitelkou je sranda. Hrajeme na interaktivní tabuli, v matematice si dáváme příklady na čas.

💗 Je to hodná paní učitelka, protože dobře učí a je usměvavá, laskavá, ale někdy je také smutná, protože někteří žáci jsou zlobiví, a někdy je paní učitelka také smutná z toho, že má hodně práce. Naše paní učitelka je prostě skvělá!

💗 Paní učitelka Jana Helisová je ta nejhodnější učitelka, protože naučí žáky nové věci. A vyřeší problémy a dělá nám to nejlepší. A vyzdobí nám celou třídu.

💗 Mám vás rád, protože díky vám umíme vše, co jste nás naučila… Soužití v naší třídě je hodně dobré a já chci, aby bylo pořád stejné (klidně i lepší). Jsem rád, že se nám hodně daří, a také, že se máme všichni rádi.

💗 Naše paní učitelka Jana Helisová je nejskvělejší učitelka na celé zemi. Má super nápady, např. koncert Pod zvonek, výlet do Zoo Ostrava, výlet do města na zmrzlinu.

💗 Mám vás rád, protože jsem se naučil spoustu nových věcí, proto škola vznikla.

💗 Paní učitelka je moc hodná. Má ráda ruční práce. Moc dobře učí. Mám ji moc ráda a ona nás. Vymýšlí skvělé věci. Ví, jak nás může zabavit. Prostě je to velmi hodná paní učitelka a patří k nám. Přeji ji, aby v Ámosu vyhrála nejlepšího učitele roku.

Zpět na seznam kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2019-2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Labyrint
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2019-2020

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision