Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2019 do 31.12. 2019
Regionální kola
leden - únor 2020
Semifinále
11. března 2020
Finále 
27. března 2020
Kantorský bál
28. března 2020

8. regionální kolo začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Hovorková Kateřina <br />Koneková Blanka <br />Korfová Helena <br />Kozderková Lucie <br />Lohniská Olga <br />Menclová Šárka <br />Peter Martin <br />Suchanová Alžběta <br />Svobodová Veronika <br />Vančura Jiří  <br />Záhořová Karolína <br />Žák František <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Benda BC Petr <br />Černá PhDr. Barbora <br />Erbenová Jana <br />Kasalová Tereza <br />Kicserová Hájková Markéta <br />Lauberová Kateřina <br />Moravec Lukáš <br />Nováková Radka <br />Pokorný Petr <br />Štěpánková Jiřina <br />Žďárská Pavla <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Doubková Jana <br />Drobná Šárka <br />Jaroschová Jarmila <br />Svobodová Dagmar <br />Urbanová Alena <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Jína Jiří <br />Moravcová Marcela <br />smigová michaela <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Chmelíková Petra <br />Kalinová Monika <br />Motyčka Petr <br />Mrzenová Soňa <br />Nerudová Helena <br />Pavlů Petra <br />Sirotková Zuzana <br />Strnad Pavel <br />Vrabcová Soňa <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Drápelová Zdeňka <br />Hudská Barbora <br />Jeřábová Jana <br />Kalvachová Mgr. Iva <br />Kotíková Kateřina <br />Řežábková, Ing. Iva <br />Veselý Dominik <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Grácová Eva <br />Chlandová Martina <br />Švalbová Alice <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bílková Mgr. Martina <br />Helisová Jana <br />Rotreklová Anna <br />Wernerová Regina <br />Wiltsch Adam <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Boháčová Ilona <br />Palát Martin <br />Švarc Vladimír <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Hajný Radek <br />Hanák Martin <br />Mynářová Dana <br />Neckář Herodesová Monika <br />Němcová Kateřina <br />Schořová Jana <br />Vaňková Marie <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Prokop Štěpán <br />Tomášková Pavla <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Brom Jiří <br />Míka Tomáš <br />Mrázová Petra <br />Procházková Gabriela <br />Půbal Ondřej <br />Špišáková Petra <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Kvapilíková Radka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Svobodová Dagmar

Svobodová Dagmar
Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace
České mládeže 230/2
40001
Ústí nad Labem
Ústecký kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Naše paní učitelka Dáša učí na I. stupni základní školy všechny předměty kromě angličtiny.
Na naší paní učitelce se nám líbí, že je dáma, která má úroveň a je elegantní.
Je chytrá, tvořivá a ví si rady.
Je přísná, ale spravedlivá a důsledná.
Učí nás dodržovat pravidla, na kterých jsme se dohodli.
Hodně nás naučila.
Umí hezky vyprávět.
Stará se o nás, jako o vlastní.
Má s námi velkou trpělivost.
Učíme se hrou, a proto nás učení baví.

Příhoda

Naše společná příhoda

Naše paní učitelka nám ukázala jednu nádhernou věc, jak se sází prales. Každý rok jezdíme na školu v přírodě na Pláně pod Ještědem k pralesu. Spolupracujeme se společností přátel přírody - Čmelák.
Pokaždé zasadíme v Novém pralese 2 stromky. Všechny třídy, které paní učitelka měla, dohromady zasadily velký prales. Máme paní učitelku moc moc moc rádi.

Sokolíci z 5.B

Zpět na seznam kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2019-2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Labyrint
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2019-2020

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision