Harmonogram

Příjem přihlášek 5.10. - 31.12. 2020
Regionální kola: únor 2021
Semifinále: začátek března 2021
Finále: 26. března 2021
Kantorský bál: 27. března 2021

Regionální kola začínají za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Ballková Pavlína <br />Brejla Martin <br />David Matouš <br />Hrubeš Hynek <br />Johansson Romana <br />Kawanová Lenka <br />Koudelková Marcela <br />Králová Romana <br />Lampíř Radek <br />Ondráček Dušan <br />Pávková Barbora <br />Pečená Lucie <br />Pírek Tomáš <br />Setvín Petr <br />Šeda Petr <br />Šintaj Nikolas <br />Vávra Vojtěch <br />Vídeňský Jaroslav <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Kučera Jan <br />Marek Lukáš <br />Nováková Eva <br />Štolová Kateřina <br />Tovarová Jana <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Brož Petr <br />Vondráček Alexandr <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Bulejová Kristýna <br />Drtil Marek <br />Schubertova Monika <br />Svobodová Nikola <br />Štrobl Pavel <br />Vopatová Pavla <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Slámová Renata <br />Tůmová Veronika <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Kuželová Pavlína <br />Rejlová Dana <br />Toušková Kašparová Iva <br />Valiskova Iveta <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Baroň Leoš <br />Coufal Jan <br />Hemerková Iva <br />Hynek Michal <br />Jiráková Dita <br />Leksová Zuzana <br />Vávra Jan <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Baše Lenka <br />Sedláková Pavlína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Besedoval Pavla <br />Eliášová Mgr. Petra <br />Kučerová Jana <br />Navrátil Zdeněk <br />Onderková Vladimíra <br />Plasgurová Nikola <br />Roháčková Sylva <br />Veřmiřovská Martina <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Doležalová Mgr. Hana <br />Lorencová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bezdíčková Lucie <br />Burda Roman <br />Dohová Lenka <br />Hladký Bohdan <br />Korčák Josef <br />Krajčirovič Jan <br />Marcikova Eva <br />Marvanová Eva <br />Neckář Herodesová Monika <br />Přibylová Marcela <br />Vopatová Kateřina <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Brabcová Lucie <br />Šedová Irena <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Duspiva Jan <br />Myler Filip <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Kliková Mgr. Marcela <br />Ptaszek Zuzana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Ondráček Dušan

Ondráček Dušan
Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha
Michelská 12
140 00
Praha 4
Hlavní město Praha
Přihláška kompletní

Charakteristika

Náš pan třídní učitel je někdo, na koho se můžeme vždy společnout. Je fantastickým, nejen učitelem, ale pomůže nám s čímkoli, co je v jeho silách a schopnostech.

Vyučuje předmět Diplomatický protokol a etiketa, Rétorika, Mezinárodní vztahy, Semináře spojené s vyučovacími předměty a vede též Odbornou praxi. Mimo to je i jedním z hlavních představitelů Diplomatického fóra na naší škole.

Nominujeme též na Dálkového Ámose.

Příhoda

Myslím, že si na vždy zapamatuji, jak se nás pan učitel chopil, jako třídy.
V prvním ročníku jsme měli, ne zrovna ideálního třídního, který ještě před koncem školního roku, ze školy odešel.
Pan Dušan Ondráček ještě mimo profese pedagoga studuje, a i přesto se nás ujal a vzal pod svá křídla.
Hlavně díky němu máme nejlepší kolektiv, jaký bych si mohla přát. Zážitků je nespočet a myslím, že ty ale i přesto, jak úžasné jsou, nepřečí to, co pro nás udělal, jako celek.

Jako třída se všichni shodneme na tom, že ns něj můžeme být pyšní.

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

 

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

 

Partneři 2020-2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2020-2021

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision