Harmonogram

Příjem přihlášek 5.10. - 31.12. 2020
Regionální kola: únor 2021
Semifinále: začátek března 2021
Finále: 26. března 2021
Kantorský bál: 27. března 2021

Regionální kola začínají za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Ballková Pavlína <br />Brejla Martin <br />David Matouš <br />Hrubeš Hynek <br />Johansson Romana <br />Kawanová Lenka <br />Koudelková Marcela <br />Králová Romana <br />Lampíř Radek <br />Ondráček Dušan <br />Pávková Barbora <br />Pečená Lucie <br />Pírek Tomáš <br />Setvín Petr <br />Šeda Petr <br />Šintaj Nikolas <br />Vávra Vojtěch <br />Vídeňský Jaroslav <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Kučera Jan <br />Marek Lukáš <br />Nováková Eva <br />Štolová Kateřina <br />Tovarová Jana <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Brož Petr <br />Vondráček Alexandr <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Bulejová Kristýna <br />Drtil Marek <br />Schubertova Monika <br />Svobodová Nikola <br />Štrobl Pavel <br />Vopatová Pavla <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Slámová Renata <br />Tůmová Veronika <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Kuželová Pavlína <br />Rejlová Dana <br />Toušková Kašparová Iva <br />Valiskova Iveta <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Baroň Leoš <br />Coufal Jan <br />Hemerková Iva <br />Hynek Michal <br />Jiráková Dita <br />Leksová Zuzana <br />Vávra Jan <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Baše Lenka <br />Sedláková Pavlína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Besedoval Pavla <br />Eliášová Mgr. Petra <br />Kučerová Jana <br />Navrátil Zdeněk <br />Onderková Vladimíra <br />Plasgurová Nikola <br />Roháčková Sylva <br />Veřmiřovská Martina <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Doležalová Mgr. Hana <br />Lorencová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bezdíčková Lucie <br />Burda Roman <br />Dohová Lenka <br />Hladký Bohdan <br />Korčák Josef <br />Krajčirovič Jan <br />Marcikova Eva <br />Marvanová Eva <br />Neckář Herodesová Monika <br />Přibylová Marcela <br />Vopatová Kateřina <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Brabcová Lucie <br />Šedová Irena <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Duspiva Jan <br />Myler Filip <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Kliková Mgr. Marcela <br />Ptaszek Zuzana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Besedoval Pavla

Základní škola Galaxie
Bohuslava Martinů 4
74101
Nový Jičín
Moravskoslezský kraj
Přihláška nekompletní
Chybí podpisy a foto, prosíme zaslat na zlatyamos@zlatyamos.cz.

Charakteristika

Paní učitelka, která provází prvňáčky jejich prvními krůčky, trpělivě, laskavě, děti ji berou jako svoji náhradní mámu.
Když je potřeba, dokáže si sjednat respekt, přesto ji děti za všech okolností respektuji a mají rády jako starší kamarádku.

Příhoda

Všechny společně strávené měsíce s paní učitelkou Pavlou jsou pro syna nezapomenutelné, škola v přírodě, spaní na hradě, třídní maskot Foxik... Obrovské nasazení, které Pavla dala do jarniho lockdownu, kdy dětem na dálku dokázala připravit poutavé a poučné "hodiny" i zábavu..... Senzační paní učitelka, kterou děti se slzičkami po dvou letech pouštěli novým prvnackum.

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

 

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

 

Partneři 2020-2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2020-2021

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision