Harmonogram

Příjem přihlášek 5.10. - 31.12. 2020
Regionální kola: únor 2021
Semifinále: 16. března 2021
Finále: 26. března 2021
Kantorský bál: v roce 2021 nebude

Semifinále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Ballková Pavlína <br />Brejla Martin <br />Hrubeš Hynek <br />Koudelková Marcela <br />Králová Romana <br />Pávková Barbora <br />Pírek Tomáš <br />Šeda Petr <br />Vídeňský Jaroslav <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Kučera Jan <br />Marek Lukáš <br />Nováková Eva <br />Štolová Kateřina <br />Tovarová Jana <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
David Matouš <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Svobodová Nikola <br />Vopatová Pavla <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Tůmová Veronika <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Rejlová Dana <br />Toušková Kašparová Iva <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Baroň Leoš <br />Coufal Jan <br />Hemerková Iva <br />Jiráková Dita <br />Leksová Zuzana <br />Vávra Jan <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Baše Lenka <br />Sedláková Pavlína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Eliášová Mgr. Petra <br />Kučerová Jana <br />Navrátil Zdeněk <br />Plasgurová Nikola <br />Roháčková Sylva <br />Veřmiřovská Martina <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Doležalová Mgr. Hana <br />Lorencová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bezdíčková Lucie <br />Dohová Lenka <br />Hladký Bohdan <br />Korčák Josef <br />Krajčirovič Jan <br />Neckář Herodesová Monika <br />Přibylová Marcela <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Brabcová Lucie <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Myler Filip <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Kliková Mgr. Marcela <br />Ptaszek Zuzana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Baše Lenka

Od 1.3. 2021 jsou zde zveřejněny pouze kompletní přihlášky těch, kteří se zúčastnili regionálního kola.  Pokud se náhodou stalo, že jste poslali obhajobu a váš kandidát není v seznamu, kontaktujte nás.

Baše Lenka
Fakultní základní škola Olomouc
Hálkova 4
779 00
Olomouc
Olomoucký kraj
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.

Charakteristika

Tento rok je pro nás společně posledním rokem a pro mnohé z nás i posledním rokem na naší škole a naše paní učitelka, která nás provází již od první třídy, je již pro nás Zlatým Ámosem, ale chceme to vykřičet jako poděkování do světa!
Nedá se vyjádřit jednou větou, jak ji my děti vidíme, proto jsme to abecedně vyjádřili a je to v příloze, kterou zasíláme.
Naše paní učitelka nás nejen naučila číst, psát a počítat, ale co je důležité, tak nás naučila mít školu rád a z naší třídy vytvořila jeden team, který má své silné, ale i slabé články, ale jako celek jsme s naší paní učitelkou skvělá parta kamarádů.

Vlastnosti dle abecedy:
Ambiciózní
Bystrá
Cílevědomá
Dobrosrdečná
Empatická
Fantastická
Geniální
Hodná
Chytrá
Inteligentní
Jedinečná
Klidná
Laskavá
Milá
Nejlepší
Ohleduplná
Pilná
Queen
Radostná
Srdečná
Trpělivá
Unikátní
Velkorysá
Winner
Zážitková


Děti z 5.C třídy.

Naše paní učitelka je speciální pedagog pro I. stupeň ZŠ.

Příhoda

Nejlepší zážitky:
1. Škola v přírodě
2. Úniková hra k vysvědčení
3. Pořádání třídního Master Chefu
4. Svatba paní asistentky Fialové
5. Soutěž: Pekařská minikonference
6. Plavba na Ololodi
7. Učení žáků devátých tříd
8. Mezinárodní den palačinek
9. Vánoční turnaj ve vybíjené
10. Celých pět let s paní učitelkou

Nejkrásnější zážitek
Nedá se vybrat, který zážitek byl ten nejlepší, protože těch skvělých bylo nespočet. Proto jsem vybrali jako ten nejkrásnější celých pět let s naší paní učitelkou. U některých zážitků jsme jeli z Olomouce do Prahy, u některých jsme zůstali ve škole, ale všechny byly ty nejlepší nebo nejkrásnější, protože jsme tam byli s paní učitelkou. Paní učitelkou pro nás totiž neustále organizuje nějaké výlety, zážitky a akce.
Díky tomu jsem prožili ty nejlepší roky ve škole, jeké jen jdou.

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

 

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

 

Partneři 2020-2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2020-2021

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision