Harmonogram

Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: leden, únor 2022
Semifinále: začátkem března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Nominace končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Kudláček Petr <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Fibrichová Milada <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Lopaur David <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Forstová Irena <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Helisová Jana

 

Helisová Jana
Základní škola Pod Zvonek, Český Těšín
Pod Zvonek 1835/28
73701
Český Těšín
Moravskoslezský kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Paní učitelka Jana Helisová učí naše děti od první třídy. Děti ji milují a ona miluje je.

Kromě čtení, psaní a počítání je učí slušnému chování, respektu k druhým, vzájemné toleranci a pomoci. Pomáhá dětem rozvíjet schopnosti samostatného kritického myšlení. Umí je pochválit a – je-li to potřeba – povzbudit, podržet, podat pomocnou ruku a navést na správnou cestu. Dětem je velkou inspirací a oporou od prvních školních krůčků. Dokáže v nich probudit touhu po poznání, po světě.

Výuce a dětem věnuje spoustu času i ze svého volna. Mimo jiné dětem zařídila krásnou čtenářskou učebnu, ve které probíhají různé čtenářské dílny – volné pokračování projektu Celé Česko čte dětem, na kterém se podílela paní učitelka spolu s dětmi již v první třídě. Paní učitelka dokázala v dětech probudit lásku k písmenům, slovům a knihám – lásku ke čtení.

Naše děti se do školy těší. V paní učitelce Helisové mají to, po čem touží nejvíce – milujícího, laskavého a trpělivého člověka.

Příhoda

Děti už s paní učitelkou došly do třetí třídy. Krásných a veselých zážitků mají spoustu – vánoční návštěvy knihkupectví, společné grilování na chatě, výlet do zoo a další. Děti vám ale v následujících několika větách přiblíží paní učitelku vlastním pohledem. Pohodlně se usaďte, představení začíná:

💗 Paní učitelka je ta nejhodnější učitelka na světě, kterou znám. Dělá nám různé soutěže a cítíme, že je jako naše maminka. Naučí hodně hodně věcí. A někdy nás překvapí. A je hodně pracovitá. A máme ji hodně rádi.

💗 Je správná učitelka. Dobře učí. Vždycky má fantastické nápady. Je hodná a vždycky dělá výjimky (třeba při testu). Je s ní sranda. Má dobrou kreativitu. Má nás ráda určitě jako my ji. Učí nás fantastické dobré věci. Je hezká a prostě boží učitelka!

💗 Paní učitelka je hodná a milá a krásná. Když máme špatnou známku, tak nám dá šanci na opravu.

💗 Mám ráda paní učitelku, protože když nás čeká test, tak si s námi zopakuje učivo a otázky taky.

💗 Mám ráda paní učitelku, protože je hodná a milá. Žijete už s námi tři roky. Prožila jste s námi hodně těžkých let. Vždycky jste byla spravedlivá, když se někdo hádal. Vždycky jste nás něco dobrého naučila.

💗 Naše paní učitelka je chytrá a milá, řeší s námi problémy a vždycky nám poradí. Učí nás, dělá s námi hry. V tělocviku nás učí šplhat na tyče.

💗 Mám ráda paní učitelku, protože dobře učí a je milá a na výtvarnou výchovu si vždycky připraví něco dobrého. Žijete s námi 3 roky.

💗 Jste milá paní učitelka Helisová, máte nás strašně ráda a chcete, ať máme jedničky a dobré skutky a ať se s námi pracuje dobře a ať nám jde všechno učivo.

💗 Naše paní učitelka je hodná. Dobře učí a má dobré nápady. Vymýšlí pořád něco nového. Má ráda, když jsme hodné děti a dobře pracujeme ve skupinách nebo samostatně. Je to prima učitelka.

💗 Jste hodná, protože mě baví, když zpíváme. Anebo mě baví, když hrajeme hry, baví mě matematika anebo výtvarka. A pracovní činnosti. Jste nejlepší paní učitelka.

💗 Řeknu vám něco o paní učitelce Janě Helisové. Takže paní učitelka je strašně hodná, a taky, když někdo z nás 3.A dostane 5, kdykoliv si to můžeme opravit.

💗 Naše paní učitelka je hodně kreativní. Je taky hodná. Vyrábí nám pomůcky.

💗 Je to ta nejlepší učitelka. Je strašně hodná, je kreativní a s paní učitelkou je sranda. Hrajeme na interaktivní tabuli, v matematice si dáváme příklady na čas.

💗 Je to hodná paní učitelka, protože dobře učí a je usměvavá, laskavá, ale někdy je také smutná, protože někteří žáci jsou zlobiví, a někdy je paní učitelka také smutná z toho, že má hodně práce. Naše paní učitelka je prostě skvělá!

💗 Paní učitelka Jana Helisová je ta nejhodnější učitelka, protože naučí žáky nové věci. A vyřeší problémy a dělá nám to nejlepší. A vyzdobí nám celou třídu.

💗 Mám vás rád, protože díky vám umíme vše, co jste nás naučila… Soužití v naší třídě je hodně dobré a já chci, aby bylo pořád stejné (klidně i lepší). Jsem rád, že se nám hodně daří, a také, že se máme všichni rádi.

💗 Naše paní učitelka Jana Helisová je nejskvělejší učitelka na celé zemi. Má super nápady, např. koncert Pod zvonek, výlet do Zoo Ostrava, výlet do města na zmrzlinu.

💗 Mám vás rád, protože jsem se naučil spoustu nových věcí, proto škola vznikla.

💗 Paní učitelka je moc hodná. Má ráda ruční práce. Moc dobře učí. Mám ji moc ráda a ona nás. Vymýšlí skvělé věci. Ví, jak nás může zabavit. Prostě je to velmi hodná paní učitelka a patří k nám. Přeji ji, aby v Ámosu vyhrála nejlepšího učitele roku.

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

Zlatý partner

 

 

 

Stříbrný partner

 

Partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Labyrint

Mediální partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision