Harmonogram

Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: leden, únor 2022
Semifinále: začátkem března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Nominace končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Kudláček Petr <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Fibrichová Milada <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Lopaur David <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Forstová Irena <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Kasalová Tereza

 

Kasalová Tereza
Open Gate
Na návsi 5
25101
Babice
Středočeský kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Stručná charakteristika naší Terezky, kterou
sepsaly děti, připravte si kapesníčky😊.


Ve stručnosti je naše Terezka: hodná, vtipná, sportovní, hravá, dětská , férová, trpělivá, nerozčilující, nápomocná, sympatická, chytrá, milosrdečná, zábavná, kamarádská, krásná, veselá, usměvavá ….no , musíme být všichni rádi, že takový člověk na světě existuje , a že ho navíc máme tu čest znát!
V dětských duších žáků 3. třídy OG je Terezka Bohyně a Anděl v jednom těle a o vítězství v anketě Zlatý Ámos tedy nemůže být pochyb!

1. Emča: " Terezka je dětská, dokáže udělat všechno zábavné. Její heslo je: Škola hrou. My si vlastně místo učení hrajeme! Terezka je totiž hravá a taky milosrdečná ! To znamená, že je k nám hodně hodná a dá nám vždycky hodně šancí než nás potrestá !"

2. Emma K: " Terezka je vždy férová, umí dobře vysvětlovat a je trpělivá. Přispěchá vždy na pomoc."

3. Kája: " Terezka je vtipná a když pracujeme a píšeme tam samé nesmysly, řekne nám naši chybu a my máme šanci si to opravit! Je jako my a chápe nás! "

4. Luky: " Terezka je nejlepší učitelka. Proč? protože je trpělivá, hodná, nerozčilující , skvělá a už nevím, jak to líp popsat, protože je prostě nej, a proto chci, aby byla Zlatým Ámosem!"

5. Betty: " Terezka je chytrá, hodná, na kluky někdy přísná a je s ní legrace. Když si nevíme rady, vždycky nám pomůže, skvěle nám všechno vysvětluje, kvůli ní bych chodila do školy i v sobotu! Proto si přeji, aby byla Zlatým Ámosem!"

6. Sofi: " Terezka by měla být Zlatým Ámosem, protože s námi jezdí na výlety. Není přísná , je dětská a ráda si s námi povídá. S Terezkou mě to baví, protože není nudná a je sympatická!"

7. Kačka: " Terezka je sportovní, sympatická, nápomocná, vtipná, chytrá a férová! Učení s ní mne moc baví!"

8. Niki: " Terezka si zaslouží toho Ámose, protože se mi líbí jak učí a jak je dobrá v matematice, písance a českém jazyku ! A umí dobře sportovat. Jsme na ni hrdí!"

9. Kuba : " Já bych dal Terezku na Zlatého Ámose, protože je hodná, sympatická, kamarádská, sportovní a dobře učí, baví mne to s ní!"

10. Míša F.: " Terezka je hodně dobrá, pro mne nejlepší učitelka s kterou jsem se seznámil!"

11. Majda: „ Myslím, že by Terezka měla dostat Zlatého Ámose, protože je jako anděl - má krásné vlasy, krásný úsměv a všem rozdává radost a dobré známky. Mám ji moc ráda!“

12. Sergej:“ Terezka je hodná, vždy nám pomáhá. Je veselá a myslím, že bude nejlepší učitelka roku. Je sportovní a je férová a nejhezčí!“
13. Míša H.: „ Terezka je nejlepší paní učitelka, protože je chytrá a naučila nás spoustu zajímavých věcí. Není přísná a nekřičí na nás. Mám rád, když nám čte.“
14. Tobík: „ Terezka by měla být Zlatým Ámosem, protože mě s ní učení baví, je vtipná a je sportovkyně. A mám ji moc rád!“
15. Ema R:“ Terezka je hodná a milá. Když nám něco nejde, tak nám pomůže. Je to super a spravedlivá učitelka. A když má špatnou náladu, tak ji zkoušíme rozesmát a baví mně to. Vymýšlí pro nás samé zábavné věci.“
16. Adam:“ Terezka by měla být Zlatým Ámosem, protože je sportovní, chytrá, hodná a výborně učí. Umí si poradit s aktivními kluky jako jsem já.“
17. Terezka je laskavá, je hodná, se vším ti pomůže. A je moc hezká. Je to nejskvělejší paní učitelka na světě!“
18. Ivo:“ Terezka by měla být Zlatý Ámos, protože je dobrá učitelka a mám ji rád. A dělá s námi moc fajn věci.“

Příhoda

Příběhy party třeťáků s naší Terezkou

Občas se s Terezkou koukáme na nějaké sporty na mistrovství světa a fandíme, je to zábavný. Naposledy jsme fandili našim basketbalistům a to byly nervy.
(Ivo)
Když hrála Slavia proti Inter Milan, tak Terezka prošvihla penaltu, protože hledala pro všechny kluky ze třídy Poločas, takový fotbalový časopis. Druhý den všem klukům udělala velkou radost a teď už znají všechny hráče Slavie a Inter Milana. Pro holky prý vymyslí taky nějaké překvapení.
(Majda)

Terezka nám ve druhé třídě posílala domů I.T. mimozemšťana, našeho třídního maskota. Každý pátek se losovalo, ke komu I.T. půjde na víkend. A ten vybraný měl k mimozemšťanovi deník a do něj zapisoval, co I.T. zažil.
(Míša)

Terezka pro celou školu udělala Food Festival a lítala venku v tričku, potom nastydla a ve škole na nás mluvila strašně potichu. Celá akce se povedla a nám se to moc líbilo. Vyzkoušela jsem si nordic walking , jógu a ochutnala jsem skvělou svíčkovou.
(Ema R.)

S Terezkou vždycky probíráme, kdo ze Slavie dal góla a jaké byly šance na gól. Nečekal jsem, že moje paní učitelka bude taková fanynka Slavie.
(Tobík)

Jednou když jsme byli v Bernarticích, tak jsme šli na procházku přes louku, na které byli moje koně. Zrovna se lekli a byli nervózní. Jako parta jsme se chytli za ruce a včele s Terezkou jsme šli pomalu přes louku. Byli jsme jako velké stádo a koně si nás nevšímali.
(Emča D.)

Jednou jsme fandili Terezce na beach volejbale a vyhrála třetí místo. Moje maminka masírovala Terezce nohu, když jí chytla křeč. Měli jsme trubku, s kterou jsme mohli fandit. Na konci turnaje si s námi Terezka zahrála nějaké hry v písku.
(Nikita)
Terezka s námi každý rok jezdí do domova seniorů za babičkami a dědečky. Každý rok s nimi tvoříme svícínky a zpíváme jim koledy. A děláme jim radost. Jsme takový jejich náhradní vnoučata.
(Kuba) 
S Terezkou každý rok v zimě nacvičujeme besídku. Minulý rok jsme měli Santa vs. Ježíšek. Teď máme Sám doma a už hodně trénujeme. Dost se u toho smějeme. Myslím, že rodiče docela pobavíme.
(Adam)

Já Sofi jsem nabourala na škole v přírodě do kliky. Terezka se mnou jela do nemocnice. Museli jsme najít rentgen. Bylo to pro nás nemocniční bludiště. Obě jsme byly trochu vystrašený a držely se pořád za ruku. Nakonec jsme rentgen našli a můj nos je v pořádku a rovný.
(Sofi)

Jednou když jsme byli v Bernarticích na horách, tak jsme šli do Pece pod Sněžkou a vzali jsme si boby, abychom to na cestě zpátky pěkně sjeli dolů. Táhli jsme si nahoru boby a někdo do nich spadl a jel splašeně dolů, Terezka běžela jako o život za ním a chytla ho i ty boby. To byl ale hezký zážitek a vtipný den.
(Kája)

Když jsme dělali vánoční představení pro všechny rodiče z Open Gate, tak jsem při tanečku tučňák zahučel z pódia, nic se mi nestalo, ale byl jsem v šoku, Terezka mě vytáhla a já cvičil dál. Video si občas pouštíme, je fakt vtipný.
(Luky)

Často chodíme do divadla na různá představení, je to fajn, tenhle rok budeme nacvičovat divadlo i my, jsem zvědavý, o čem hra bude.
(Míša H.)

Terezka se stavila jednou za námi na chatě a šli jsme na výlet, najednou se změnilo počasí a byla velká bouřka, spadl i strom, byli jsme úplně v šoku a schovali se u cizích lidí, kteří nám půjčili ručníky.
(Sebi)

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

Zlatý partner

 

 

 

Stříbrný partner

 

Partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Labyrint

Mediální partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision