Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2019 do 31.12. 2019
Regionální kola
leden - únor 2020
Semifinále
11. března 2020
Finále 
27. března 2020
Kantorský bál
28. března 2020

2, regionální kolo začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Hovorková Kateřina <br />Koneková Blanka <br />Korfová Helena <br />Kozderková Lucie <br />Lohniská Olga <br />Menclová Šárka <br />Peter Martin <br />Suchanová Alžběta <br />Svobodová Veronika <br />Vančura Jiří  <br />Záhořová Karolína <br />Žák František <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Benda BC Petr <br />Černá PhDr. Barbora <br />Erbenová Jana <br />Kasalová Tereza <br />Kicserová Hájková Markéta <br />Lauberová Kateřina <br />Moravec Lukáš <br />Nováková Radka <br />Pokorný Petr <br />Štěpánková Jiřina <br />Žďárská Pavla <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Doubková Jana <br />Drobná Šárka <br />Jaroschová Jarmila <br />Svobodová Dagmar <br />Urbanová Alena <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Jína Jiří <br />Moravcová Marcela <br />smigová michaela <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Chmelíková Petra <br />Kalinová Monika <br />Motyčka Petr <br />Mrzenová Soňa <br />Nerudová Helena <br />Pavlů Petra <br />Sirotková Zuzana <br />Strnad Pavel <br />Vrabcová Soňa <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Drápelová Zdeňka <br />Hudská Barbora <br />Jeřábová Jana <br />Kalvachová Mgr. Iva <br />Kotíková Kateřina <br />Řežábková, Ing. Iva <br />Veselý Dominik <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Grácová Eva <br />Chlandová Martina <br />Švalbová Alice <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bílková Mgr. Martina <br />Helisová Jana <br />Rotreklová Anna <br />Wernerová Regina <br />Wiltsch Adam <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Boháčová Ilona <br />Palát Martin <br />Švarc Vladimír <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Hajný Radek <br />Hanák Martin <br />Mynářová Dana <br />Neckář Herodesová Monika <br />Němcová Kateřina <br />Schořová Jana <br />Vaňková Marie <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Prokop Štěpán <br />Tomášková Pavla <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Brom Jiří <br />Míka Tomáš <br />Mrázová Petra <br />Procházková Gabriela <br />Půbal Ondřej <br />Špišáková Petra <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Kvapilíková Radka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Chyba

Nelze zobrazit aktualitu

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2019-2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2019-2020

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
Amos vision