Regionální kola - leden únor 2024
Semifinále - 11. března 2024
Finále - 22. března 2024
Galavečer-Kantorský bál - 23. března 2024
Studio Zlatý Ámos
Aktuální informace
Jděte do toho ...
rady Zlatých Ámosů
Jak to vidí Ámos
Vzpomínka na zážitek a doporučení
Minutový učitel
Finalisté vás za minutu něco naučí
Najdete nás také na Instagramu a Facebooku
Finále začíná za
Porota vyřadila neplatné a neúplné přihlášky. Všichni zde zveřejnění postupují do regionálních kol. GRATULUJEME! Informace o regionálních kolech viz odkaz v horní liště.
Adamec Filip Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou | Přihláška kompletní |
Černá Pavla Gymnázium Čelákovice, J. A. Komenského 414 Čelákovice | Postupuje do semifinále Středočeská Ámoska 2024. |
Drábková Petra ZŠ Chvaletická Praha 9 - Lehovec | Přihláška kompletní |
Drobná Nikola ZŠ Jungmannova 660, Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem | Přihláška kompletní |
Eliášová Sylva Základní škola Příbram | Přihláška kompletní |
Fedorková Zita ZŠ Pastviny Brno | Přihláška kompletní |
Floksová Melina Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s Petrovice u Karviné 570 | Postupuje do semifinále Ámoska Moravskoslezského kraje 2024. |
Fochrová Jarmila ZŠ s MŠ Svatoplukova Olomouc | Přihláška kompletní |
Franc Jan ZŠ Dukelská České Budějovice | Postupuje do semifinále |
Gintherová Marie Základní škola Šumperk Šumperk | Přihláška kompletní |
Havlíček Jakub Základní škola Mohelnice Mohelnice | Přihláška kompletní |
Chromíková Renata Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okres Zlínná nad Vláří Štítná nad Vláří-Popov | Přihláška kompletní |
Janičatová Olga SOŠ a SOU Horky nad Jizerou Brodce | Přihláška kompletní |
Jánošková Zuzka ZŠ a MŠ DR. EDVARDA BENEŠE Praha 9 - Čakovice | Přihláška kompletní |
Knorová Kateřina Základní škola a Mateřská škola Klecany Klecany | Přihláška kompletní |
Kolář Roman Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice Moravské Budějovice | Přihláška kompletní |
Kopřivová Ivana ZŠ J.A.Komenského Kyjov | Postupuje do semifinále Ámoska Jihomoravského kraje 2024. |
Kosinová Vendula ZŠ a MŠ Olšany u Prostějova Olšany u Prostějova | Přihláška kompletní |
Kotrčková Eva Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor | Přihláška kompletní |
Kristová Mgr. Kateřina ZŠ a MŠ Olomouc Olomouc | Přihláška kompletní |
Kumstýřová Jaroslava Zš Petra Bezruče Žatec | Postupuje do semifinále Ústecká Ámoska 2024. |
Lefler David ZŠ Svitávka Svitávka | Přihláška kompletní |
Lorencová Kristýna ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Přeštice | Přihláška kompletní |
Macháčková Lenka NOE - Křesťanská ZŠ a MŠ v Pardubicích Pardubice | Přihláška kompletní |
Maršinská Marketa ZŠ Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace Ústí nad Labem | Přihláška kompletní |
Menšík Martin Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové | Přihláška kompletní |
Michálková Petra Základní škola nám. Curieových Praha 1 | Přihláška kompletní |
Míšková Ivana Masarykova základní škola Zásada Zásada | Přihláška kompletní |
Mitana Libor Zš Němčice nad Hanou Němčice nad hanou | Postupuje do finále |
Mrkvanová Martina ZŠJN Krnov Krnov | Přihláška kompletní |
Náplava Josef Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Holešově Holešov | Přihláška kompletní |
Nováková Eliška Základní škola Máj 1 České Budějovice | Postupuje do finále |
Nývltová Kamila ZŠ, Náchod, Komenského 425 Náchod | Postupuje do semifinále |
Oulíková Zuzana Základní škola a gymnázium Square Praha 4 - Nusle | Postupuje do finále Pražská Ámoska 2024. |
Pavelec Rostislav Albrechtova střední škola Český Těšín Český Těšín | Postupuje do semifinále |
Peňázová Sandra střední škola cestovního ruchu a gastronomie Blansko s.r.o. Blansko | Přihláška kompletní |
Polášková Alena ZŠ a MŠ Mysločovice, příspěvková organizace Mysločovice | Přihláška kompletní |
Popelková Adéla SPŠ stavební Josefa Gočára Praha 4 | Postupuje do finále |
Pospíšilová Eliška Základní škola Uničov Uničov | Přihláška kompletní |
Procházka Jaromír Akademie řemesel Praha SŠT Praha 4 | Přihláška kompletní |
Rasochová Lenka ZŠ a MŠ Velemín Velemín | Přihláška kompletní |
Schejbal Miroslav ZŠ Mánesova Otrokovice | Přihláška kompletní |
Simon Dominik Základní škola Antonína Baráka Lovosice | Postupuje do finále |
Skovajsová Veronika Základní škola, Rudná Rudná | Přihláška kompletní |
Suchá Mia Gymnázium Jeseník Jeseník | Postupuje do semifinále Olomoucká Ámoska 2024. |
Suchánková Jana Obchodní akademie Prostějov Prostějov | Přihláška kompletní |
Sůvová Michaela ZŠ Rajhradice, okr. Brno - venkov, p.o. Rajhradice | Postupuje do finále |
Svobodová Zuzana Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace Nejdek | Přihláška kompletní |
Šafránková Petra Gymnázium, střední odborná škola a Pražská taneční konzervatoř, s.r.o. Praha 17 - Řepy | Přihláška kompletní |
Šimečková Lucie ZŠ a MŠ Petrovice Petrovice | Postupuje do semifinále Gratulujeme, 1. kompletní přihláška. |
Šimoníková Tereza Základní škola Tlumačov Tlumačov | Postupuje do semifinále Ámoska Zlínského kraje 2024. |
Šrejma Jaroslav Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace Moravský Krumlov | Přihláška kompletní |
Šuralová Emilie ZŠ Na Chodovci Praha 4-Záběhlice | Přihláška kompletní |
Tofel Tomáš ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Místek Frýdek-Místek 1 | Přihláška kompletní |
Tůmová Jitka Střední odborná škola logistických služeb Praha 9 | Přihláška kompletní |
Vaisová Štěpánka Základní škola a Mateřská škola Sluhy Sluhy | Přihláška kompletní |
Valíček Adam Základní a Mateřská škola, Baška, p.o. Baška | Přihláška kompletní |
Vališ Josef ZŠ Valtice Valtice | Přihláška kompletní |
Valouchová Dagmar ZŠ Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice | Přihláška kompletní |
Vojtěch Petr Základní škola U Lesa Nový Bor Nový Bor | Postupuje do semifinále |
Vorlíček Pavel Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor | Přihláška kompletní |
Zabloudilová Marie Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice | Přihláška kompletní |