Harmonogram

Příjem přihlášek 5.10. - 31.12. 2020
Regionální kola: únor 2021
Semifinále: 16. března 2021
Finále: 26. března 2021
Kantorský bál: v roce 2021 nebude

Semifinále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Ballková Pavlína <br />Brejla Martin <br />Hrubeš Hynek <br />Koudelková Marcela <br />Králová Romana <br />Pávková Barbora <br />Pírek Tomáš <br />Šeda Petr <br />Vídeňský Jaroslav <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Kučera Jan <br />Marek Lukáš <br />Nováková Eva <br />Štolová Kateřina <br />Tovarová Jana <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
David Matouš <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Svobodová Nikola <br />Vopatová Pavla <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Tůmová Veronika <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Rejlová Dana <br />Toušková Kašparová Iva <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Baroň Leoš <br />Coufal Jan <br />Hemerková Iva <br />Jiráková Dita <br />Leksová Zuzana <br />Vávra Jan <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Baše Lenka <br />Sedláková Pavlína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Eliášová Mgr. Petra <br />Kučerová Jana <br />Navrátil Zdeněk <br />Plasgurová Nikola <br />Roháčková Sylva <br />Veřmiřovská Martina <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Doležalová Mgr. Hana <br />Lorencová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bezdíčková Lucie <br />Dohová Lenka <br />Hladký Bohdan <br />Korčák Josef <br />Krajčirovič Jan <br />Neckář Herodesová Monika <br />Přibylová Marcela <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Brabcová Lucie <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Myler Filip <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Kliková Mgr. Marcela <br />Ptaszek Zuzana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Ptaszek Zuzana

Od 1.3. 2021 jsou zde zveřejněny pouze kompletní přihlášky těch, kteří se zúčastnili regionálního kola.  Pokud se náhodou stalo, že jste poslali obhajobu a váš kandidát není v seznamu, kontaktujte nás.

Ptaszek Zuzana
Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace
Školní 440
34802
Bor u Tachova
Plzeňský kraj
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.

Charakteristika

Pani učitelka Ptaszek je vyborná učitelka nejen ve škole ale i na distanční výuce. Projevila tak svou kreativitu a dokazala ,že distanční výuka není to nejhorší, co nás potkalo. hodiny s ní jsou velmi zábavné, a proto nám to jde lépe. s paní učitelkou jsme se mohli domlouvat nejen na hodině jak online tak ve škole, ale i přez messenger, whatsapp, a tak dále. byla vždy napříjmu nám na pomoc. je velmi zábavná a má smysl pro humor. paní učitelky hodiny uběhnou rychle a velmi se z nich naučíme. učí převážně a výborně Anglický Jazyk. má výbornou výslovnost, krásně píše takže vše přečteme s přehledem. má čitelné zápisky, takže se ve všem vyznáme. při hodinách sděluje své zážitky, a tak ta hodina není nudná, a vždy se zasmějeme.

Příhoda

s pani učitelkou máme sposty zážitku a rodostných chvil. vždy, když jsme na distanční výuce vše vysvětluje zřetelně. na whatsapp nám tak zasílá zábavná videa kde vyučuje i se svými dětmi. takhle je to velmi zábavné, a mnohokrát se zasmějeme. jednou nám pani učitelka zasílala video, kde nám ukazovala cvičení v učebnci, a dostala chuť na lotuskovou pomazánku. tak si pro ní zašla, dost nás to pobavilo. zasmáli jsme se.

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

 

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

 

Partneři 2020-2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2020-2021

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision