Harmonogram

Zahájení: 5.10. 2016
Příjem přihlášek do 31.12. 2016
Regionální kola: leden - únor 2017
19. ledna zámek Berchtold
23. ledna Ostrava
24. ledna Zlín
25. ledna Brno
1. února Senát PČR
8. února Poslanecká sněmovna PČR
Semifinále: 1. března 2017
Finále: 24. března 2017
Kantorský bál: 25. března 2017, Hotel Ambassador, Praha

Semifinále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Nominovaní - JihočeskĂ˝ kraj

Ve zvoleném kraji nejsou pro tento ročník zatím přihlášeni žádní kandidáti

Seznam všech kandidátů

Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz