Harmonogram:
Příjem přihlášek
od 5.10. 2017 do 31.12. 2017
Regionální kola
leden - únor 2018
Semifinále
1. března 2018
Finále 
23.března 2018
Kantorský bál
24.března 2018

Regionální kola začínají za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Čečák Michal <br />Dobrovolná Veronika <br />Fousová Tereza <br />Friedová Kateřina <br />Meszáros Josef <br />Mutina Petr <br />Oralová Kateřina <br />Pištorová Radka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Čimerová Lucie <br />Dvořáková Eva <br />Helcl Hoffmannová Hana <br />Chudomelová Iva <br />Kašparová Michaela <br />Michálek David <br />Padevět Michal <br />Šindelář Jan <br />Vavrincová Aneta <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Rotová Jana <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Arnoštová Jaroslava <br />Blábolilová Jana <br />Kahounová Miluše <br />Kučerová Radka <br />Lísková Helena <br />Schubertová Monika <br />Turek David <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Boháč Martin <br />Fric Milan <br />Hübnerová Jitka <br />Kaňkovský Michal <br />Pekařová Jana <br />Savka Václav <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Pelikánová Eva <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Lisičanová Anita <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Gronská Radmila <br />Macečková Lenka <br />Mlčochová Karolína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Dužík Josef <br />Hlásná Kristína <br />Kerlínová Věra <br />Žáková Jitka <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Bakalová Lucie <br />Lužová Eva <br />Náhlý Bohumír <br />Samohýlová Michaela <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Hůrková Jolana <br />Juráček Petr <br />Kousalová Andrea <br />Kucková Miluše <br />Sikora Dominika <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Trnka Jaroslav <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Jedličková Eva <br />Křenková Hana <br />Pobříslová Martina <br />Poláková Dagmar <br />Roubalová Eva <br />Švestková Romana <br />Vochozka Vladimír <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Kadlec Daniel <br />Pejšová Kateřina <br />Špád Štěpán <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Nominovaní 2017/2018 - LibereckĂ˝ kraj

Ve zvoleném kraji nejsou pro tento ročník zatím přihlášeni žádní kandidáti

Seznam všech kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2017-2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Nadace Unipetrol
Berchtold
Alkom
Preciosa
Borovice
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2017-2018

ČT: D
Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
Adam.cz
ŠIK