Harmonogram:
Píjem pihlášek 
od 5.10. 2018 do 31.12. 2018
Regionální kola
leden - únor 2019
Semifinále
6. bezna 2019
Finále 
28.bezna 2019
Kantorský bál
29.bezna 2019

pjem pihlek kon za

ast kandidt v jednotlivch regionech

<strong>Hlavn msto Praha</strong></br />
Brna Stanislav <br />Jordnov Marcela <br />Rondzik Rudolf <br />Schfferov Zuzana <br /> <strong>Stedoesk kraj</strong></br />
Hjkov Veronika <br />Havlkov Hana <br />Jenkov Jarmila <br />Kronusov Tereza <br />Nejedl Zina <br /> <strong>Karlovarsk kraj</strong></br />
Fojtkov Hanka <br /> <strong>steck kraj</strong></br />
Mandincov rka <br />Pohlotov Soa <br /> <strong>Libereck kraj</strong></br />
dn kandidti <strong>Krlovhradeck kraj</strong></br />
Bezinov Erna <br />Hanuov Ivana <br />Olvkov Magdalna <br /> <strong>Pardubick kraj</strong></br />
dn kandidti <strong>Olomouck kraj</strong></br />
Johnova Marie <br /> <strong>Moravskoslezsk kraj</strong></br />
Borikov Jana <br />Chodurov Vendula <br />Pyko Tom <br /> <strong>Zlnsk kraj</strong></br />
Karafitov Jana <br /> <strong>Jihomoravsk kraj</strong></br />
Bublk Martin <br />Jabornk Luk <br />Krajirovi Jan <br /> <strong>Kraj Vysoina</strong></br />
dn kandidti <strong>Jihoesk kraj</strong></br />
ipera Mgr. Jan <br />Englick Tom <br />Kopikov Pavlna <br />Licehamrov Simona <br />Ptnkov Karla <br />Vanura Ing. Milan <br /> <strong>Plzesk kraj</strong></br />
Curko Petr <br />ika Pavel <br />

Upozornn na novinky e-mailem

Nominovan 2018/2019 - Středočeský kraj

Ve zvolenm kraji nejsou pro tento ronk zatm pihleni dn kandidti

Seznam vech kandidt

Patron ankety

 

 Profesor Václav Paes

Zlatý partner

Stíbrný partner

Zlatý mediální partner

Partnei 2018-2019

Ministerstvo kolstv, mldee a tlovchovy R
CK2
MOS P
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Nrodn pedagogick muzeum a knihovna J. A. Komenskho
NPDM
Krlovstv eleznic
MP Education
Hlavn msto Praha
Efko
Mlkrna Valask Mezi
Zmek Dn

Mediln partnei 2018-2019

T: D
Prvo
Tdenk kolstv
Adam.cz
Nae rodina