Harmonogram

Příjem přihlášek 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: leden, únor 2022
Semifinále: začátkem března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Nový ročník začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Ballková Pavlína <br />Brejla Martin <br />Hrubeš Hynek <br />Koudelková Marcela <br />Králová Romana <br />Pávková Barbora <br />Pírek Tomáš <br />Šeda Petr <br />Vídeňský Jaroslav <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Kučera Jan <br />Marek Lukáš <br />Nováková Eva <br />Štolová Kateřina <br />Tovarová Jana <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
David Matouš <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Svobodová Nikola <br />Vopatová Pavla <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Tůmová Veronika <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Rejlová Dana <br />Toušková Kašparová Iva <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Baroň Leoš <br />Coufal Jan <br />Hemerková Iva <br />Jiráková Dita <br />Leksová Zuzana <br />Vávra Jan <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Baše Lenka <br />Sedláková Pavlína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Eliášová Mgr. Petra <br />Kučerová Jana <br />Navrátil Zdeněk <br />Plasgurová Nikola <br />Roháčková Sylva <br />Veřmiřovská Martina <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Doležalová Mgr. Hana <br />Lorencová Jana <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bezdíčková Lucie <br />Dohová Lenka <br />Hladký Bohdan <br />Korčák Josef <br />Krajčirovič Jan <br />Neckář Herodesová Monika <br />Přibylová Marcela <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Brabcová Lucie <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Myler Filip <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />Kliková Mgr. Marcela <br />Ptaszek Zuzana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Nominovaní 2020/2021 - Kraj Vysočina

Od 1.3. 2021 jsou zde zveřejněny pouze kompletní přihlášky těch, kteří se zúčastnili regionálního kola.  Pokud se náhodou stalo, že jste poslali obhajobu a váš kandidát není v seznamu, kontaktujte nás.

Ve zvoleném kraji nejsou pro tento ročník zatím přihlášeni žádní kandidáti

Seznam všech kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

 

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

 

Partneři 2020-2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2020-2021

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision