Harmonogram

Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: končí 18. února 2022
Semifinále: 10. března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Nový ročník začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Cinglová Květa <br />Černík Marek <br />Doležal Jiří <br />Kašpárková Kateřina <br />Koráb Jakub <br />Lacmanová Zdeňka <br />Machačíková Markéta <br />Sedláková Jana <br />Urbanová Zuzana <br />Vágnerová Kateřina <br />Valášek Marek <br />Volaříková Sandra <br />Zahrádková Lenka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Dobřichovská Tereza <br />Chlivényiová Aranka <br />Lédlová Monika <br />Miškovský Pavel <br />Mlynář Petr <br />Nedvědová Marie <br />Němcová Jitka <br />Onderková Monika <br />Plešingrová Petra <br />Podpěra Jan <br />Poláková Markéta <br />Prokešová Lucie <br />Šlesingerová Michaela <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Pertl Ladislav <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Šírová Jana <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Hainiš Jan <br />Sajdl Tomáš <br />Ulrichová Milada <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Doležalová Jiřina <br />Kováčová Lucie <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Hlávka Nezhybová Adéla <br />Polzerová Romana <br />Povýšilová Kateřina <br />Sahajová Eliška <br />Sedlářová Bronislava <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bugla Lucie <br />Holata Tomáš <br />Hrbáčová Sandra <br />Závodná Renata <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Hanáčková Denisa <br />Liška Ondřej <br />Machovský Jiří <br />Pírková Lenka <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Doležal Přemysl <br />Hajný Radek <br />Lončaričová Leona <br />Němečková Alena <br />Novotná Miroslava <br />Ostrezi Jana <br />Pernica Marek <br />Šebesta Zdeněk <br />Valenta Roman <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Čermáková Ivona <br />Fikarová Nikola <br />Prokopová Pavla <br />Punčochářová Šárka <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Mach Josef <br />Švugerová Kateřina <br />Vítová Jitka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Nominovaní 2020/2021

Bugla LucieBugla Lucie

ZŠ Prameny
Karviná- Raj
Přihláška kompletní
Cinglová KvětaCinglová Květa

ZŠ a MŠ Praha 5 - Smíchov
Praha 5
Přihláška kompletní
Čermáková IvonaČermáková Ivona

ZŠ Bobrová
Bobrová
Postupuje do semifinále
Černík MarekČerník Marek

ZŠ Nový PORG
Praha 4
Postupuje do semifinále
Dobřichovská TerezaDobřichovská Tereza

ZŠ Libice nad Cidlinou
Libice nad Cidlinou
Přihláška kompletní
Doležal JiříDoležal Jiří

Základní Škola Věry Čáslavské, Praha 6
Praha
Přihláška kompletní
Doležal PřemyslDoležal Přemysl

SŠ polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace
Brno
Přihláška kompletní
Doležalová JiřinaDoležalová Jiřina

Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
Ústí nad Orlicí
Postupuje do semifinále
Fikarová NikolaFikarová Nikola

ZŠ Humpolec, Hálkova
Humpolec
Přihláška kompletní
Hainiš JanHainiš Jan

Základní škola a mateřská škola Svoboda nad Úpou, okres Trutnov
Svoboda nad Úpou
Přihláška kompletní
Hajný RadekHajný Radek

ZŠ T. G. Masaryka Rajhrad
Rajhrad
Přihláška kompletní
Hanáčková DenisaHanáčková Denisa

ZŠ Ostrožská Nová Ves
Ostrožská Nová Ves
Přihláška kompletní
Hlávka Nezhybová AdélaHlávka Nezhybová Adéla

ZŠ Přerov, Boženy Němcové 16
Přerov, Přerov I - Město
Přihláška kompletní
Holata TomášHolata Tomáš

ZŠ Ilji Hurníka
Opava
Přihláška kompletní
Hrbáčová SandraHrbáčová Sandra

Lékařské a přírodovědné gymnázium PRIGO
Ostrava
Přihláška kompletní
Chlivényiová ArankaChlivényiová Aranka

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola
Stochov
Přihláška kompletní
Kašpárková KateřinaKašpárková Kateřina

Základní škola Donovalská
Praha 4
Přihláška kompletní
Koráb JakubKoráb Jakub

Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Praha 5
Přihláška kompletní
Kováčová LucieKováčová Lucie

ZŠ Sv. Čecha, Choceň
Choceň
Přihláška kompletní
Lacmanová ZdeňkaLacmanová Zdeňka

Střední škola gastronomická a hotelová, s.r.o.
Praha
Přihláška kompletní
Lédlová MonikaLédlová Monika

Základní škola Unhošť
Unhošť
Postupuje do finále
Středočeský Ámos 2022.
Liška OndřejLiška Ondřej

ZŠ Francova Lhota
Francova Lhota
Přihláška kompletní
Lončaričová LeonaLončaričová Leona

ZŠ Chalabalova
Brno
Přihláška kompletní
Mach JosefMach Josef

Gymnázium Tachov
Tachov
Postupuje do finále
Dětský Ámos 2022.
Machačíková MarkétaMachačíková Markéta

ZŠ Lužiny
Praha 13
Přihláška kompletní
Machovský JiříMachovský Jiří

ZŠ Kvasice
Kvasice
Přihláška kompletní
Miškovský PavelMiškovský Pavel

Gymnázium pod Svatou Horou
Příbram II
Přihláška kompletní
Mlynář PetrMlynář Petr

ZŠ Jirny
Jirny
Přihláška kompletní
Nedvědová MarieNedvědová Marie

ZŠ Tuchlovice
Tuchlovice
Přihláška kompletní
Němcová JitkaNěmcová Jitka

Základní škola Jiráskovy Sady
Příbram
Přihláška kompletní
Němečková AlenaNěmečková Alena

Základní škola a Mateřská škola Jana Ámose Komenského 696 47 Žeravice 37 okres Hodonín, příspěvková organizace
Žeravice
Přihláška kompletní
Novotná MiroslavaNovotná Miroslava

Gymnázium a SOŠ Mikulov
Mikulov
Přihláška kompletní
Onderková MonikaOnderková Monika

Jungmannova základní škola
Beroun
Přihláška kompletní
Ostrezi JanaOstrezi Jana

Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
Vacenovice
Přihláška kompletní
Pernica MarekPernica Marek

Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací
Brno
Postupuje do semifinále
Jihomoravský Ámos 2022.
Pertl LadislavPertl Ladislav

Střední škola pedaogická hotelnictví a služeb, Litoměřice
Litoměřice
Postupuje do semifinále
Pírková LenkaPírková Lenka

ZŠ Uherský Ostroh
Uherský Ostroh
Přihláška kompletní
Plešingrová PetraPlešingrová Petra

ZŠ Velké Popovice
Velké Popovice
Postupuje do semifinále
Podpěra JanPodpěra Jan

zš Mšeno
Mšeno
Přihláška kompletní
Poláková MarkétaPoláková Markéta

Základní škola Městec Králové
Městec Králové
Přihláška kompletní
Polzerová RomanaPolzerová Romana

Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk
Šternberk
Postupuje do semifinále
Povýšilová KateřinaPovýšilová Kateřina

Zš a Mš Komenium Olomouc
Olomouc
Přihláška kompletní
Prokešová LucieProkešová Lucie

Gymnázium Bohumila Hrabala
Nymburk
Přihláška kompletní
Prokopová PavlaProkopová Pavla

ZŠ a MŠ Polnička
Žďár nad Sázavou
Postupuje do semifinále
Punčochářová ŠárkaPunčochářová Šárka

ZŠ a MŠ Opatov
OPATOV NA MORAVĚ
Přihláška kompletní
Sahajová EliškaSahajová Eliška

ZŠ Přerov, Velká Dlážka 5
Přerov
Postupuje do finále
Olomoucký Ámos 2022.
Sajdl TomášSajdl Tomáš

Základní škola a mateřská škola Josefa Gočára
Hradec Králové
Postupuje do finále
Dálkový Ámos 2022.
Sedláková JanaSedláková Jana

U Santošky
Praha 5
Přihláška kompletní
Sedlářová BronislavaSedlářová Bronislava

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka
Dolany u Olomouce
Přihláška kompletní
Šebesta ZdeněkŠebesta Zdeněk

Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice
Dolní Bojanovice
Přihláška kompletní
Šírová JanaŠírová Jana

ZŠ Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou
Postupuje do finále
Šlesingerová MichaelaŠlesingerová Michaela

ZŠ Černošice
Černošice
Přihláška kompletní
Švugerová KateřinaŠvugerová Kateřina

ZŠ Třemošná - Chanos
Třemošná
Přihláška kompletní
Ulrichová MiladaUlrichová Milada

SOŠ a SOU Vocelova
Hradec Králové
Přihláška kompletní
Urbanová ZuzanaUrbanová Zuzana

Základní škola Be Open
Praha 14 - Hostavice
Přihláška kompletní
Vágnerová KateřinaVágnerová Kateřina

ZŠ Profesora Švejcara v Praze 12
Praha 12
Přihláška kompletní
Valášek MarekValášek Marek

Anglicko-české gymnázium Amazon
Praha 1
vítězPražský Ámos 2022. Ámos sympaťák 2022. Ámos ČT 2022.
Valenta RomanValenta Roman

ZŠ a MŠ Březina
Březina
Přihláška kompletní
Vítová JitkaVítová Jitka

22. základní škola Plzeň
Plzeň
Přihláška kompletní
Volaříková SandraVolaříková Sandra

ZŠ V Rybníčkách
Praha 10 - Strašnice
Přihláška kompletní
Vorlíček PavelVorlíček Pavel

VOŠ a SŠ Sklářská, Nový Bor
Nový Bor
Postupuje do semifinále
GRATULUJEME! První kompletní přihláška.
Zahrádková LenkaZahrádková Lenka

Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Praha 5
Postupuje do semifinále
Závodná RenataZávodná Renata

Jazykové a humanitní gymnázium PRIGO
Ostrava
Přihláška kompletní

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

 

Partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
ČT edu
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision