Harmonogram

Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: končí 18. února 2022
Semifinále: 10. března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Regionální kolo končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Cinglová Květa <br />Černík Marek <br />Doležal Jiří <br />Kašpárková Kateřina <br />Koráb Jakub <br />Lacmanová Zdeňka <br />Machačíková Markéta <br />Sedláková Jana <br />Urbanová Zuzana <br />Vágnerová Kateřina <br />Valášek Marek <br />Volaříková Sandra <br />Zahrádková Lenka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Dobřichovská Tereza <br />Chlivényiová Aranka <br />Lédlová Monika <br />Miškovský Pavel <br />Mlynář Petr <br />Nedvědová Marie <br />Němcová Jitka <br />Onderková Monika <br />Plešingrová Petra <br />Podpěra Jan <br />Poláková Markéta <br />Prokešová Lucie <br />Šlesingerová Michaela <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Pertl Ladislav <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Šírová Jana <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Hainiš Jan <br />Sajdl Tomáš <br />Ulrichová Milada <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Doležalová Jiřina <br />Kováčová Lucie <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Hlávka Nezhybová Adéla <br />Polzerová Romana <br />Povýšilová Kateřina <br />Sahajová Eliška <br />Sedlářová Bronislava <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bugla Lucie <br />Holata Tomáš <br />Hrbáčová Sandra <br />Závodná Renata <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Hanáčková Denisa <br />Liška Ondřej <br />Machovský Jiří <br />Pírková Lenka <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Doležal Přemysl <br />Hajný Radek <br />Lončaričová Leona <br />Němečková Alena <br />Novotná Miroslava <br />Ostrezi Jana <br />Pernica Marek <br />Šebesta Zdeněk <br />Valenta Roman <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Čermáková Ivona <br />Fikarová Nikola <br />Prokopová Pavla <br />Punčochářová Šárka <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Mach Josef <br />Švugerová Kateřina <br />Vítová Jitka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

 

Zlatý Ámos - 28. ročník, šk. rok 2020-2021



Nominovaní kandidáti

Ballková PavlínaBallková Pavlína

Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek
Praha
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Baroň LeošBaroň Leoš

SOŠ Educa Pardubice
Rybitví
Přihláška kompletní
ÁMOS FYZIKÁŘ 2020/2021.
Baše LenkaBaše Lenka

Fakultní základní škola Olomouc
Olomouc
Postupuje do finále
Obhajoba přijata.
Bezdíčková LucieBezdíčková Lucie

ZŠ a MŠ Kotlářská
Brno
Postupuje do finále
Obhajoba přijata.
Brabcová LucieBrabcová Lucie

Zš Hradská
Humpolec
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Brejla MartinBrejla Martin

ZŠ Albrechtická
Praha
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Coufal JanCoufal Jan

Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okresSvitavy
Litomyšl
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Curko PetrCurko Petr

ZŠ Blatenská
Horažďovice
Postupuje do finále
Obhajoba přijata.
David MatoušDavid Matouš

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace
Karlovy Vary
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Dohová LenkaDohová Lenka

ZŠ a MŠ Adamov
Adamov
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Doležalová Mgr. HanaDoležalová Mgr. Hana

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště
Staré Město
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Eliášová Mgr. PetraEliášová Mgr. Petra

Střední pedagogická a střední zdravotnická škola svaté Anežky České
Odry
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Hemerková IvaHemerková Iva

ZŠ Pardubice-Ohrazenice
Pardubice
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Hladký BohdanHladký Bohdan

ZŠ a MŠ, Brno, Jana Broskvy 3
Brno
Postupuje do finále
Obhajoba přijata.
Hrubeš HynekHrubeš Hynek

VOŠ a SPSŠ Dušní
Praha 1,Staré Město
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Jiráková DitaJiráková Dita

ZŠ Ronov nad Doubravou
Ronov nad Doubravou
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Kliková Mgr. MarcelaKliková Mgr. Marcela

22. základní škola Plzeň
Plzeň
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Korčák JosefKorčák Josef

STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ A EKONOMICKÁ BRNO, OLOMOUCKÁ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Brno
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Koudelková MarcelaKoudelková Marcela

FZŠ Trávníčkova
Praha 5
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Krajčirovič JanKrajčirovič Jan

Tyršova základní škola
Brno
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Králová RomanaKrálová Romana

ZŠ Bohumila Hrabala
Praha 8 - Libeň
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Kučera JanKučera Jan

Mateřská škola a Základní škola NEMO
Říčany
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Kučerová JanaKučerová Jana

Základní škola Dětská
Ostrava-Poruba
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Leksová ZuzanaLeksová Zuzana

Gymnázium Josefa Ressela
Chrudim
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Lorencová JanaLorencová Jana

ZŠ Kvítková
Zlín
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Marek LukášMarek Lukáš

ZŠ Libušín,okres Kladno
Libusin
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Myler FilipMyler Filip

ZŠ A ZUŠ Bezdrevská 3
České Budějovice
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Navrátil ZdeněkNavrátil Zdeněk

PORG Ostrava
Ostrava - Vítkovice
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Neckář Herodesová MonikaNeckář Herodesová Monika

ZŠ Sirotkova
Brno
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Nováková EvaNováková Eva

ZŠ Libušín
Libušín
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Pávková BarboraPávková Barbora

The English College in Prague – Anglické gymnázium, o.p.s.
Praha 9
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Pírek TomášPírek Tomáš

Základní škola U Krčského lesa
Praha 4
vítězDĚTSKÝ ÁMOS.
Plasgurová NikolaPlasgurová Nikola

Základní škola národního umělce Petra Bezruče
Frýdek - Místek
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Přibylová MarcelaPřibylová Marcela

ZŠ a MŠ, Znojmo, Pražská 98
Znojmo
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Ptaszek ZuzanaPtaszek Zuzana

Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace
Bor u Tachova
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Rejlová DanaRejlová Dana

ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
Bílá Třemešná
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Roháčková SylvaRoháčková Sylva

Gymnázium Mikuláše Koperníka
Bílovec
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Sedláková PavlínaSedláková Pavlína

Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice
Nezamyslice
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Svobodová NikolaSvobodová Nikola

ZŠ Košťany
Košťany
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Šeda PetrŠeda Petr

Základní škola Praha - Kbely
Praha 9 - Kbely
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Štolová KateřinaŠtolová Kateřina

ZŠ Chyňava
Chyňava
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Toušková Kašparová IvaToušková Kašparová Iva

European school of Brussels III
Brussels
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Tovarová JanaTovarová Jana

ZŠ Bedřicha Hrozného
Lysá nad Labem
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Tůmová VeronikaTůmová Veronika

Základní a mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Skalice u České Lípy
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Vávra JanVávra Jan

Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl
Litomyšl
Postupuje do finále
Gratulujeme, první kompletní přihláška tohoto ročníku.
Obhajoba přijata.
Veřmiřovská MartinaVeřmiřovská Martina

ZŠ MUDr. E. Lukášové
Ostrava - Hrabůvka
Postupuje do semifinále
Obhajoba přijata.
Vídeňský JaroslavVídeňský Jaroslav

Educanet Praha
Praha
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.
Vopatová PavlaVopatová Pavla

ZŠ a MŠ Meziboří
Meziboří
Přihláška kompletní
DÁLKOVÝ ÁMOS 2020/2021.


28. ROČNÍK - 2020-2021

27. ROČNÍK - 2019-2020

26. ROČNÍK - 2018-2019

25. ROČNÍK - 2017-2018

24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

 

Partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
ČT edu
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision