Harmonogram 30. ročníku
(školní rok 2022-2023)

Setkání Zlatých Ámosů: 2.9. 2022
Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2022
Regionální kola: leden, únor 2023
Semifinále: 9. března 2023
Finále: 24. března 2023
Kantorský bál: 25. března 2023


 Sledujte nás na You Tube

Zahájení 30. ročníku ankety

Studio Zlatý Ámos
Aktuální informace+ soutěž

Jděte do toho ...
rady Zlatých Ámosů

Jak to vidí Ámos
Vzpomínka na zážitek a doporučení

Minutový učitel
Finalisté vás za minutu něco naučí

 


 

Semifinále začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Arner Milan <br />Botlík Nuc Tomáš <br />Černá Jindřiška <br />Golmanová Eliška <br />Jorda David <br />Král´ Ivan <br />Kubrová Kateřina <br />Lempochnerová Magdalena <br />Novotná Blanka <br />Šíp Pavel <br />Vavroňová Marina <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Grüńerová Eva <br />Lochová Alexandra <br />Moravcová Monika <br />Smetanová Margita <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Hurtová Zdenka <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Dušková Lenka <br />Jedličková Gabriela <br />Vacíková Alena <br />Vávra Jiří <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Havlová Radka <br />Patková Jana <br />Patočka Libor <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Krátká Daniela <br />Trčka Jan <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Grosskopf Tomáš <br />Koblížek Kamil <br />Křivková Jarmila <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kotrašová Radka <br />Kratochvílová Martina <br />Lariš Branislav <br />Minář Martin <br />Urbášková Petra <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bajnarová Karla <br />Dvořáčková Monika <br />Goj Jan <br />Hrabica Jan <br />Stojovićová Radana <br />Tomáš Dalibor <br />Vlk Robert <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Dorňák David <br />Zapletalová Lenka <br />Závišková Iva <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Dobešová Klára <br />Gergelová Stanislava <br />Gottwaldová Denisa <br />Jelínek Martin <br />Ježík Kamil <br />Julíčková Alexandra <br />Kalla Erik <br />Wencel Resslerová Simona <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Výborná Dana <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Duspiva Jan <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Morgensternová Romana <br />Veleta Michal <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Nominovaní 2022/2023 - StředočeskĂ˝ kraj

Dne 9. ledna 2023 jsme z nominovaných vyřadili nekompletní přihlášky. Všichni zde uvedení postupují do regionálních kol.

Ve zvoleném kraji nejsou pro tento ročník zatím přihlášeni žádní kandidáti

Seznam všech kandidátů

Stříbrní partneři

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2022/2023

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Berchtold
Alkom
ČT edu
MP Education
Hlavní město Praha
Efko

Mediální partneři 2022/2023

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision