Harmonogram:
Příjem přihlášek
od 5.10. 2017 do 31.12. 2017
Regionální kola
leden - únor 2018
Semifinále
1. března 2018
Finále 
23.března 2018
Kantorský bál
24.března 2018

Příjem přihlášek končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Bohumská Jolana <br />Gallus Adam <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Chudomelová Iva <br />Padevět Michal <br />Šídová Olga <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Arnoštová Jaroslava <br />Schubertová Monika <br />Turek Mgr. David <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Bleierová Václava <br />Čapková Blažena <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Čermáková Barbora <br />Lisičanová Anita <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Pospíšil Michal <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Samohýlová Michaela <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Vochozka Vladimír <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

12. ročník - 2004/2005

:: Aktuality :: Na obědě s prezidentem :: Celostátní pátrání :: Nejčastější dotazy ::
:: Navržení Ámosové :: Kantorský bál :: Známe Zlatého Ámose 2005

AKTUALITY 2005

  • Na obědě s prezidentem

  • Známe Zlatého Ámose 2005

  • POZOR ZMĚNA! Kantorský bál je v Kongresovém centru v sále Panorama!

  • Pátráme po škole, kde učí paní učitelka Hana Maulerová. Více informací ZDE.

  • Příjem přihlášek ukončen, celkem je 38 kandidátů.

  • Semifinále se koná v pátek 18. února 2005 v Zrcadlových sále MŠMT ČR od 10 hodin do 15 hodin. Je neveřejné, pouze pro pozvané!

  • Finále se koná v pátek 11. března 2005 v Kongresovém centru Praha od 14 hodin. Je veřejné a účast dětí i dospělých fanoušků finalistů je žádoucí.

  • Kantorský bál je také v pátek 11. března 2005 od 19 hodin v Kongresovém centru. Vstupenky (za 250 Kč) si rezervujte již dnes na dta@cmail.cz nebo telefonem na 241 484 321. Více se dozvíte kousek níž.

PROHLÁŠENÍ POŘADATELE ANKETY ZLATÝ ÁMOS
Praha 6. prosince 2004

Občanské sdružení Klub Domino, Dětská tisková agentura prohlašuje, že anketa Učitel roku 2004, kterou v pátek 3. prosince 2004 zveřejnila redakce jednoho českého deníku, nemá nic společného s anketou o nejoblíbenějšího učitele České republiky Zlatý Ámos. Zlatým Ámosem 2004 - nejoblíbenějším učitelem roku 2004 - zůstává nadále pan Jiří Luka ze základní školy Mendíků v Praze 4.

Přihlášky do 12. ročníku ankety Zlatý Ámos přijímá do 31. prosince 2004 pouze občanské sdružení Klub Domino, dětská tisková agentura na adrese Na Nivách 314, 141 00 Praha 4 nebo na dta@cmail.cz. Přihlašovat pedagogy mohou žáci základních a středních škol. Přihláška musí obsahovat stručnou charakteristiku kandidáta, popis jedné příhody s ním pro-žité a podpisy sta osob, které s přihláškou souhlasí.

Slávek Hrzal
ředitel ankety Zlatý Ámos

V pátek 11. března 2005 je KANTORSKÝ BÁL

Pozor změna, letos poprvé se Kantorký bál koná v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě! :: Tancovat a bavit se budeme v sále Panorama s překrásným výhledem na hlavní město :: Opět je pro všechny připraveno milé půlnoční překvapení :: Opět budeme volit Ámose sympaťáka :: Opět se sejdete s populárními zpěváky a dalšími hosty * K tanci a poslechu hraje orchestr FIRMUS :: Vstupenky si můžete objednat již teď na dta@cmail.cz. Jako předmět uveďte Bal vstupenky :: My nezdražujeme, vstupenky ke stolům jsou jako v minulých letech za 250 Kč.

Plán tanečního sálu a obsazených míst najdete ZDE (žluté je obsazené)

NOMINOVANÍ KANDIDÁTI
(stav ke dni 3.1.05 - příjem přihlášek ukončen)
Řazeno podle abecedy - po kliknutí na jméno se otevře přihláška. Přihlášky neupravujeme.

Balík Ondřej Tyršova základní škola
U Tyršovy školy 1, 158 00 Praha 5-Jinonice.
Bartoníček Roman Gymnázium Jiřího Ortena
Jaselská 932, 284 01 Kutná Hora.
Beková Romana ZŠ Na Příkopech 895
430 01 Chomutov
Beránek Jiří Na Chodovci 54/2700
140 00 Praha 4 - Spořilov.
Bieber Miroslav ZŠ Koryčany
Masarykova 161, 768 05 Koryčany.
Bílková Alena ZŠ Bratří Čapků
261 02 Příbram VII.
Blahout Luboš PaedDr. Gymnázium a sportovní gymnázium Dr. Randy 13
466 01 Jablonec nad Nisou.
Čiklová Martina ZŠ Ostrava Ostrčilova 1/2557
702 00 Moravská Ostrava
Derková Lenka ZŠ Mendelova
Mendelova 550, 149 00 Praha 4.
Doležalová Miriam ZŠ 8. května 29
771 85 Olomouc.
Dorňák Vojtěch ZŠ Bělá pod Pradědem
Adolfovice 170, 790 01 Jeseník.
Eška Zdeněk ZŠ Mendelova
Mendelova 550, 149 00 Praha 4.
Fesslová Martina 1. ZŠ, Budovatelů 1563
431 11 Jirkov
Glazarová Jana ZŠ Komenského 265
257 41 Týnec nad Sázavou.
Hanáková Jana ZŠ T. G. Masaryka
676 02 Moravské Budějovice
Handlíř Karel ZŠ Opavická 1
793 95 Město Albrechtice
Houkalová Hana ZŠ Evropská 33
166 23 Praha 6
Hykyšová Ivona Komenského 555
509 01 Nová Paka
Kopečná Alena ZŠ Družební 336
725 26 Ostrava-Krásné pole
Krčmář Jan ZŠ Brána jazyků
Mikulandská 5, 110 00 Praha 1
Linhart Filip 33. ZŠ
T.Brzkové 31, 318 11 Plzeň
Lukášek Josef Gymnázium F. M. Pelcla
Hrdinů odboje, 516 01 Rychnov n. Kněžnou
Malá Eva, Ing. Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
Jirsíkova 5, 370 21 České Budějovice
Mattasová Marie Masarykova ZŠ
330 08 Zruč Senec
Mlchová Eva ZŠ Revoluční 170
251 63 Strančice
Pajková Karolína Gymnázium Postupická 3150
141 00 Praha 4 - Spořilov
Pelikánová Martina ZŠ Masarykovo nám.
739 32 Vratimov
Peterka Dušan ZŠ Lelekovice 102
664 31 Lelekovice
Pospíšilová Eva ZŠ Poláčkova 1067
140 00 Praha 4
Posselt Jiří PaedDr. Gymnázium Jiřího Ortena
Jaselská 932, 284 01 Kutná Hora
Puchtová Eva BIGY a CZŠ
Rudolfovská tř. 23, 370 01 České Budějovice
Sedláček Stanislav
679 71 Lysice
Schlosserová Zdenka ZŠ Zbraslav u Brna
Komenského 280, 664 84 Zbraslav
Schönfeldová Lucie Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova
Studentská ul. 4, 796 01 Prostějov
Šlechtová Dana ZŠ Humpolec
Hálkova 591
Štěpničková Marie Gymnázium Joachima Barranda
266 01 Beroun
Tartaini Marta ZŠ Porubská 831
708 00 Ostrava - Poruba
Tyč Ondřej ZŠ Komenského 425
547 01 Náchod


Nominovaní kandidáti



24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2017-2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Nadace Unipetrol
Berchtold
Alkom
Preciosa
Borovice
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2017-2018

ČT: D
Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
Adam.cz
ŠIK