Harmonogram

Veřejné finále: 24. března 2017, od 14 hodin, hotel Olšanka
Kantorský bál: 25. března 2017, 19 hod., Hotel Ambassador, Praha

Nový ročník začne za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

21. ROČNÍK - 2013/2014

Videozáznam finále na internetu Českého rozhlasu. Události ČT 28.3. . ČT Déčko Zprávičky 28.3. a 29.3. 2014. TV Barrandov, Naše zprávy 27.3.  a 28.3. (v závěrečné části). Video na novinky.cz.

Finále ve fotografii: středa 26.3., čtvrtek 27.3., pátek 28.3., sobota 29.3., Kantorský bál 29.3. 2014. Témeř 400 fotek v albu G. Bajkové.



21. Zlatým Ámosem je Ivanka Hájková

Přesně na Den učitelů - 28. března 2014 - se v hotelu Olšanka v Praze konalo finále Zlatého Ámose ? ankety o nejoblíbenějšího učitele. Tím se stala paní učitelka Ivanka Hájková z Gymnázia Jiřího Wolkera v Prostějově. Dětským Ámosem se stal Zdeněk Štěpánek z  Brna a Ámosem sympaťákem je Václav Dycka, který přijel z Litoměřic.

29. března 2014pokračování článku

Naučte se písničku Zlatý Ámos

Každé regionální kolo začíná písničkou Zlatý Ámos. A kdo už na regionálním kole byl, tak ví, že většina porotců a také několik žáků a pedagogů písničku zpívá společně s reprodukovanou hudbou. A bylo by hezké, kdyby ji při dalších regionálních kolech zpíval velký žákovsko-učitelský sbor.



Nominovaní kandidáti

Adamcová EvaAdamcová Eva

ZŠ a MŠ Bohumín
Bohumín
Přihláška kompletní
Bajková GabrielaBajková Gabriela

ZŠ Mládeže
Znojmo
Postupuje do finále
Jihomoravský Amos 2014.
Bízková JanaBízková Jana

Masarykova základní škola Klánovice
Praha 9 - Klánovice
Postupuje do semifinále
Pražský Ámos 2014.
Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk

SŠTE
Brno
Přihláška kompletní
Blažková AlexandraBlažková Alexandra

ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 1, p. o.
Ostrava - Moravská Ostrava
Přihláška kompletní
Čechovská JanaČechovská Jana

Základní škola Karviná - Hranice, Slovenská
Karviná - Hranice
Přihláška kompletní
Červeňáková LadaČerveňáková Lada

SŠ prof.Zdeňka Matějčka
Ostrava - Poruba
Přihláška kompletní
Došková KateřinaDošková Kateřina

ZŠ Švehlova
Praha
Přihláška kompletní
Dycka VáclavDycka Václav

základní škola Litoměřice, U Stadionu 4
Litoměřice
Postupuje do finále
Ústecký Ámos 2014. Ámos sympaťák 2014.
Eliášová OlgaEliášová Olga

ZŠ Městec Králové
Městec Králové
Přihláška kompletní
Hájková  IvankaHájková Ivanka

Gymnázium Jiřího Wolkera
Prostějov
vítězZlatý Ámos 2014, nejoblíbenější chemikářka 2014.
Hautová GabrielaHautová Gabriela

SUPŠ Helenín
Jihlava, helenín
Přihláška nekompletní
Chybí podpisy.
Hejtmánková EvaHejtmánková Eva

Základní škola Pernink
Pernink
Přihláška kompletní
Homolová LucieHomolová Lucie

Datyňská 690,Vratimov
Vratimov
Přihláška kompletní
Horáková HanaHoráková Hana

ZŠ Běchovice
Praha 9
Přihláška kompletní
Hrstka MichalHrstka Michal

Gymnázium Nmyburk
Nymburk
Postupuje do semifinále
Hubačka VítHubačka Vít

Gymnázium J. G. Mendela
Brno
Postupuje do semifinále
Charvát LukášCharvát Lukáš

ZŠ a MŠ Na Slovance
Praha 8
Přihláška kompletní
Jůzl TomášJůzl Tomáš

ZŠ Humpolec
Humpolec
Přihláška kompletní
Knížková JitkaKnížková Jitka

ZŠ Šumava Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Postupuje do finále
Liberecký Ámos 2014.
Komorášová Mgr. IvetaKomorášová Mgr. Iveta

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov
Ostrava
Přihláška kompletní
Koreš JaroslavKoreš Jaroslav

Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka
České Budějovice
Postupuje do finále
ČEZ Ámos 2014, neojblíbenější fyzikář.
Kraslová MarcelaKraslová Marcela

ZŠ Cihelní
Karviná - Nové Město
Přihláška kompletní
Mašková JanaMašková Jana

ZŠ Dubá
Dubá
Přihláška kompletní
Mišková JanaMišková Jana

Základní škola a Mateřská škola Strupčice
Strupčice
Přihláška kompletní
Mlynkecová KvétušeMlynkecová Kvétuše

ZŠ na Tř. Dr. E. Beneše
Bohumín
Postupuje do semifinále
Moravskoslezský Ámos 2014.
Morávková MonikaMorávková Monika

Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov
Litvínov
Přihláška kompletní
Ocetková PetraOcetková Petra

Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka
Blansko
Přihláška kompletní
Pekařová ŠárkaPekařová Šárka

Základní škola Sportovní
Uherské Hradiště
Přihláška kompletní
Pelikánová MartinaPelikánová Martina

ZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí
Vratimov
Přihláška kompletní
Placzková Mgr. PavlínaPlaczková Mgr. Pavlína

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace
Český Těšín
Postupuje do semifinále
Ročková KláraRočková Klára

Základní škola Duhová
Praha 3
Postupuje do semifinále
Rubáš StanislavRubáš Stanislav

Gymnázium Velké Pavlovice
Velké Pavlovice
Postupuje do semifinále
Smoláková,Mgr. IvanaSmoláková,Mgr. Ivana

34. základní škola Plzeň
Plzeň
Postupuje do finále
Sobotka BronislavSobotka Bronislav

Gymnázium Elgartova
Brno
Přihláška kompletní
Sochorková DanaSochorková Dana

MŠ a ZŠ Rynárec
Rynárec
Přihláška kompletní
Staňková Mgr. EvaStaňková Mgr. Eva

Střední škola sociální péče a služeb
Zábřeh
Postupuje do semifinále
Stolařová KamilaStolařová Kamila

Základní škola Dukelská
Benešov
Přihláška kompletní
Štěpánek ZdeněkŠtěpánek Zdeněk

Gymnázium, Brno, Elgartova 3
Brno
Postupuje do finále
Dětský Ámos 2014.
Štryncl PavelŠtryncl Pavel

Gymnázium Frýdlant
Frýdlant v Čechách
Přihláška kompletní
Šváb JanŠváb Jan

ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
Svoboda nad Úpou
Přihláška kompletní
Tribula RichardTribula Richard

1. Německé zemské gymnázium
Brno
Postupuje do semifinále
Vídeňský JaroslavVídeňský Jaroslav

ZŠ Mnichovo Hradiště
Mnichovo Hradiště
Postupuje do semifinále
Zhoufová LudmilaZhoufová Ludmila

Zš Černošice
Černošice
Postupuje do semifinále
Středočeský Ámos 2014.
Žaloudková RadkaŽaloudková Radka

ZŠ Běchovice
Praha, Běchovice
Přihláška kompletní


23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz