Harmonogram:
Příjem přihlášek
od 5.10. 2017 do 31.12. 2017
Regionální kola
leden - únor 2018
Semifinále
1. března 2018
Finále 
23.března 2018
Kantorský bál
24.března 2018

Příjem přihlášek končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Kotrbatá Jana <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Chudomelová Iva <br />Kahounová Miluše <br />Michálek David <br />Padevět Michal <br />Šídová Olga <br />Šindelář Jan <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Arnoštová Jaroslava <br />Kučerová Radka <br />Schubertová Monika <br />Turek David <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Boháč Martin <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Čermáková Barbora <br />Lisičanová Anita <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
MACEČKOVÁ Lenka <br />Pospíšil Michal <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Hlásná Kristína <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Bakalová Lucie <br />Lužová Eva <br />Samohýlová Michaela <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Kousalová Andrea <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Pobříslová Martina <br />Vochozka Vladimír <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Kadlec Daniel <br />Pejšová Mgr.Kateřina <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie



Nominovaní kandidáti

Bízová LadaBízová Lada

ZŠ a MŠ Brno - Chrlice
Brno
Přihláška kompletní
Branda JanBranda Jan

Střední odborné učiliště plynárenské Pardubice
Pardubice
Přihláška kompletní
Bučková ZdeňkaBučková Zdeňka

ZŠ Kamínky 5
Brno
Přihláška kompletní
Buchalová JaroslavaBuchalová Jaroslava

Vyšší odborná škola pedagogická a socální a Střední pedagogická škola Kroměříž
Kroměříž
Postupuje do semifinále
Dlabalová RadkaDlabalová Radka

ZŠ Jižní předměstí Rokycany p.o.
Rokycany
Postupuje do finále
Drbušková NaděždaDrbušková Naděžda

Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace
Havířov - Podlesí
Postupuje do semifinále
Duchoňová GabrielaDuchoňová Gabriela

Základní škola Petřvald u Nového Jičína
Petřvald u Nového Jičína
Přihláška kompletní
Frühaufová JitkaFrühaufová Jitka

1. základní škola Hořovice
Hořovice
Přihláška kompletní
Hanáková MartinaHanáková Martina

Základní škola Jihlava, Seifertova 5, příspěvková organizace
Jihlava
Přihláška kompletní
Havelková MichaelaHavelková Michaela

ZŠ a MŠ Ohradní
Praha 4
Přihláška kompletní
Hrnčíř TomášHrnčíř Tomáš

Základní umělecká škola Bystré
Bystré
Přihláška kompletní
Jackivová HanaJackivová Hana

Základní škola Hluk
Hluk
Přihláška kompletní
Janoušová DanielaJanoušová Daniela

Masarykova základní škola, Praha 9-Újezd nad Lesy
Praha 9-Újezd nad Lesy
Přihláška kompletní
Ježková AlenaJežková Alena

Gymnázium J. A. Komenského
Uherský Brod
Postupuje do semifinále
Ámoska Zlínského kraje 2017.
Kamasová BarboraKamasová Barbora

ZŠ Komenského 68
Nový Jičín
Přihláška kompletní
Kocourková AlenaKocourková Alena

ZŠ+MŠ Domanín
Domanín
Postupuje do semifinále
Ámoska Jihomoravského kraje 2017.
Kolaříková PavlínaKolaříková Pavlína

ZŠ Tlumačov
Tlumačov
Přihláška kompletní
Kolpaková HanaKolpaková Hana

Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín
Kouřim
Postupuje do finále
Kotrčková EvaKotrčková Eva

Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Tábor
Přihláška kompletní
Koubek PavelKoubek Pavel

Základní škola Modřice
Modřice
Přihláška kompletní
Králíčková MiloslavaKrálíčková Miloslava

ZŠ Květnového vítězství 1554
Praha 4 - Háje
Přihláška kompletní
Krbková Trnková KateřinaKrbková Trnková Kateřina

Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Brno
Přihláška kompletní
Kroupová RadkaKroupová Radka

6. Základní škola
Šumperk
Postupuje do semifinále
Ámoska Olomouckého kraje 2017.
Krtička JanKrtička Jan

ZŠ Postoloprty
Postoloprty
Přihláška kompletní
Kutinová RadkaKutinová Radka

ZŠ Zvoleněves, okres Kladno
Zvoleněves
Přihláška kompletní
Licehamrová SimonaLicehamrová Simona

1.ZŠ Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
Přihláška kompletní
Lis LukášLis Lukáš

ZŠ Soběslav, Komenského 20
Soběslav
vítězÁmos Jihočeského kraje 2017.
Ámos češtinář 2017.
Ámos sympaťák 2017.
ZLATÝ ÁMOS 2017.
Lokayová DagmarLokayová Dagmar

Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník
Hnojník
Přihláška kompletní
Miksánek PetrMiksánek Petr

ZŠ Staňkova
pardubice
Přihláška kompletní
Nahodil JanNahodil Jan

ZŠ Slušovice
Slušovice
Přihláška kompletní
Nováček MilošNováček Miloš

Zš a Mš Zákupy
Zákupy
Přihláška kompletní
Novák PavelNovák Pavel

ZŠ a MŠ Kameničky
Kameničky
Postupuje do finále
Ámos Pardubického kraje 2017.
Novotná OlgaNovotná Olga

ZŠ Brno Vejrostova
Brno
Přihláška kompletní
Ondračková JanaOndračková Jana

ZŠ a MŠ El.Krásnohorské 2254
Frýdek-Místek
Přihláška kompletní
Opelková HelenaOpelková Helena

ZŠ a MŠ Křemže
Křemže
Přihláška kompletní
Opová MartinaOpová Martina

2. ZŠ Kolín
Kolín
Přihláška kompletní
Pejčochová VěraPejčochová Věra

ZŠ Novolíšeňská 10
Brno
Postupuje do semifinále
ÁMOS MATIKÁŘ 2017.
Peterková KarlaPeterková Karla

Základní škola a mateřská škola Dobratice
Dobratice
Přihláška kompletní
Podpěra JanPodpěra Jan

Základní škola Mšeno
Mšeno
Přihláška kompletní
Procházka MiroslavProcházka Miroslav

ZŠ Jana Václava Sticha - Punta Žehušice
Žehušice
Postupuje do semifinále
Ámos Středočeského kraje 2017.
Ptáčníková GabrielaPtáčníková Gabriela

Galileo School
Frýdek-Místek
Postupuje do semifinále
Sládečková LudmilaSládečková Ludmila

ZŠ Sviadnov
Sviadnov
Přihláška kompletní
Šedivá AlenaŠedivá Alena

Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Tábor
Postupuje do finále
ÁMOS FYZIKÁŘ 2017.
Šichova RadkaŠichova Radka

ZŠ Na Habru
Hořice
Přihláška kompletní
Šikýřová AndreaŠikýřová Andrea

ZŠ Palachova
Ústí nad Labem
Přihláška kompletní
Šindlářová DarinaŠindlářová Darina

Základní škola a Mateřská škola, Jičíněves
Jičíněves
Přihláška kompletní
Šmahaj VladimírŠmahaj Vladimír

Gymnázium Jana Keplera
Praha 6
Postupuje do semifinále
Ámos hlavního města Prahy 2017.
ÁMOS CHEMIKÁŘ 2017.
Tenčíková NaděždaTenčíková Naděžda

ZŠ Františka Hrubína
Havířov
Přihláška kompletní
Vargová PavlínaVargová Pavlína

ZŠ Frant.Lázně
Františkovy Lázně
Postupuje do semifinále
Venclíková VeronikaVenclíková Veronika

Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5
Přerov
Přihláška kompletní
Vicianová JanaVicianová Jana

ZŠ Poběžovice
Poběžovice
Přihláška kompletní
Vomočil OndřejVomočil Ondřej

1ZŠ Litomyšl
Litomyšl
Přihláška kompletní
Vrtišková KateřinaVrtišková Kateřina

ZŠ Jílové u Prahy
Jílové u Prahy
Přihláška kompletní
Zajíček MichalZajíček Michal

ZŠ Stěbořice, okres Opava
Stěbořice
Postupuje do finále
Ámos Moravskoslezského kraje 2017.
DĚTSKÝ ÁMOS 2017.
Zemanová TerezaZemanová Tereza

ISO
Olomouc
Přihláška kompletní


24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2017-2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Nadace Unipetrol
Berchtold
Alkom
Preciosa
Borovice
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2017-2018

ČT: D
Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
Adam.cz
ŠIK