Harmonogram

Veřejné finále: 24. března 2017, od 14 hodin, hotel Olšanka
Kantorský bál: 25. března 2017, 19 hod., Hotel Ambassador, Praha

Nový ročník začne za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

ZLATÝ ÁMOS, 22. ROČNÍK, školní rok 2014-2015

 

Šest Ámosů, z toho jeden ZLATÝ

Hana PacíkováKrátce po šestnácté hodině v pátek 27. března 2015 skončilo v kongresovém centru Olšanka v Praze finále 22. ročníku ankety Zlatý Ámos. Pro šest finalistů to byl jeden z vrcholů jejich čtyřdenního pobytu v hlavním městě. Ještě dopoledne před samotnou soutěží, je přijal prezident České republiky Miloš Zeman. „Učitel by mělo být prestižnější povolání než třeba bankéř, „řekl prezident mimo jiné šesti finalistům a popřál jim, aby se finále podařilo.

29. března 2015pokračování článku

Z poprázdninové pošty finalistů minulého ročníku ankety

finaliste14 (finaliste.jpg) - NAHLEDJsme rádi, že finalisté na anketu Zlatý Ámos nezapomínají a občas pošlou zprávu o tom, jak se mají. Nabízíme i vám výběr z mailů, které nás potěšily. Děkujeme a pište dál, zajímá nás, co děláte a jak se máte.

01. září 2014pokračování článku


Nominovaní kandidáti

Audesová RomanaAudesová Romana

ZŠ-Mánesova
Stříbro
Přihláška kompletní
Crha AlešCrha Aleš

ZŠ Škvorec
Škvorec
Přihláška kompletní
Czuchová JanaCzuchová Jana

ZŠ T.G.M. Hrádek nad Nisou
Hrádek nad Nisou
Postupuje do semifinále
Ámoska Libereckého kraje 2015. Ámos fyzikář 2015 (cena ČEZ).
Dlouhá ŠtěpánkaDlouhá Štěpánka

Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa
Česká Lípa
Přihláška kompletní
Fáberová AdélaFáberová Adéla

SZŠ a VOŠ Liberec
Liberec 2
Přihláška kompletní
Falcová GabrielaFalcová Gabriela

Základní škola a Mateřská škola Dublovice
Dublovice
Přihláška kompletní
Haman PetrHaman Petr

Obchodní akademie Ostrava-Poruba
Ostrava-Poruba
Přihláška kompletní
Hasíková LenkaHasíková Lenka

ZŠ a MŠ Praha - Slivenec
Praha - Slivenec
Postupuje do semifinále
Holasová Mgr. BarboraHolasová Mgr. Barbora

ZŠ a MŠ Spálov, příspěvková organizace
Spálov
Postupuje do finále
Zlatý Ámos Moravskoslezského kraje 2015.
Holečková, Mgr. IvaHolečková, Mgr. Iva

Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace
Ostrava - Moravská Ostrava
Postupuje do semifinále
Hudecová MartinaHudecová Martina

Škola Kavčí hory
Praha
Přihláška kompletní
Matematický Ámos 2015 (cena MPO)
Chlumská HanaChlumská Hana

Fakultní základní škola
Praha 5
Postupuje do semifinále
Zlatý Amos hl. města Prahy 2015.
Ilievová VladimíraIlievová Vladimíra

Střední škola diplomacie a veřejné správy, s. r. o.
Most
Přihláška kompletní
Janoušková JanaJanoušková Jana

Gymnázium
Praha 8
Přihláška kompletní
Janovská BohumilaJanovská Bohumila

Gymnázium s Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala
Ústí nad Labem
Postupuje do finále
Postup do semifinále schválila porota po ukončení všech regionálních kol.
Janovský JiříJanovský Jiří

Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ
Nučice
Postupuje do finále
Středočeský Zlatý Ámos 2015. Ámos sympaťák 2015 (cena Týdeníku školství).
Jůzl TomášJůzl Tomáš

ZŠ Humpolec, Hálkova
Humpolec
Postupuje do finále
Kameník Václav


Přihláška nekompletní
Prosíme doplnit foto. Stačí zaslat mailem na zlatyamos@zlatyamos.cz.
Kleinová IvanaKleinová Ivana

Základní škola Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6 - příspěvková organizace
Opava
Postupuje do semifinále
Klement PetrKlement Petr

Gymnázium a SOŠZE
Vyškov
Přihláška kompletní
Klímová DanaKlímová Dana

ZŠ a SŠ Karlovy Vary
Karlovy Vary
Přihláška kompletní
Kloboučníková MartinaKloboučníková Martina

ZŠ Závodu míru
Pardubice
Přihláška kompletní
Kloudová MiroslavaKloudová Miroslava

2. základní škola Dobříš
Dobříš
Postupuje do semifinále
Kostová GabrielaKostová Gabriela

Základní Škola Blatnice
Blatnice
Přihláška kompletní
Krejčík PetrKrejčík Petr

ZŠ a MŠ Brandýs n. L. – St. Boleslav,
Brandýs n. Labem-Stará Boleslav
Přihláška kompletní
Kuncková JanaKuncková Jana

Základní škola a mateřská škola Olbramice, příspěvková organizace
Klimkovice
Přihláška kompletní
Kusák AntonínKusák Antonín

ZŠ Starý Jičín
Starý Jičín
Přihláška kompletní
Lorencová JanaLorencová Jana

ZŠ Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace
Zlín
Přihláška kompletní
Matuška RadekMatuška Radek

Střední průmyslová škola chemická
Brno
Postupuje do finále
Ámos chemikář 2015 (cena UNIPETROL).
Mrázková MarianaMrázková Mariana

Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
Mysločovice
Postupuje do semifinále
Zlatý Ámos Zlínského kraje 2015.
Osmančík KarelOsmančík Karel

SŠ Na Jízdárně 30
Ostrava
Přihláška kompletní
Pacíková HanaPacíková Hana

VPŠ a SPŠ MV v Holešově
Holešov
vítězZlatý Ámos 2015. Dětský Ámos 2015 (cena dětské poroty).
Pávková MonikaPávková Monika

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc
Olomouc
Přihláška kompletní
Pelikánová MartinaPelikánová Martina

ZŠ Masarykovo nám.
Vratimov
Přihláška kompletní
Radechovská NaděždaRadechovská Naděžda

ZŠ T.G.M. a MŠ Poříčany
Poříčany
Přihláška kompletní
Skácelová JanaSkácelová Jana

Střední škola technická a obchodní
Olomouc
Postupuje do semifinále
Zlatý Ámos Olomouckého kraje 2015.
Špoková MarkétaŠpoková Markéta

Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616
Český Brod
Přihláška kompletní
Štiková EvaŠtiková Eva

Škola Kavčí hory
Praha
Přihláška kompletní
Tobiáš JiříTobiáš Jiří

ZŠ Za mlýnem
Přerov
Přihláška kompletní
Urbanová BlankaUrbanová Blanka

ZŠ a MŠ Cejle
Batelov
Přihláška kompletní
Vinkler MartinVinkler Martin

Gymnázium Praha 4, Na Vítězné pláni
Praha 4
Postupuje do semifinále
Zemanová HanaZemanová Hana

ZŠ Chyšky
Chyšky
Přihláška kompletní


23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz