Harmonogram

Příjem přihlášek 5.10. - 31.12. 2020
Regionální kola: leden-únor 2021
Semifinále: začátek března 2021
Finále: 26. března 2021
Kantorský bál: 27. března 2021

Příjem přihlášek končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Kawanová Lenka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Teplá Jana <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

Zlatý Ámos - 27. ročník, šk. rok 2019-2020

Korunovace Zlatého Ámose

Ve čtvrtek 25. června byl v Táboře slavnostně korunován Zlatý Ámos 2020. Proč právě v Táboře? Protože na tamním gymnáziu Pierra de Coubertina učí český jazyk a literaturu Tomáš Míka. O tom, že Zlatým Ámosem bude právě on, rozhodli v semifinálovém klání vítězové jednotlivých regionálních kol.

25. června 2020pokračování článku

Máme vás rádi

Vzkaz XXV. Zlatého Ámose Davida Turka a jeho ženy Martiny žákům ZŠ Benešov nad Ploučnicí. 

Vyhlášení výsledků Zlatého Ámose 2020

Tiskovou zprávu najdete v pokračování článku.

26. března 2020pokračování článku

Rodinný Ámos – mimořádná kategorie Zlatého Ámose

Organizátoři Zlatého Ámose zároveň s vyhlášením výsledků 27. ročníku vyzvali děti, aby v současné mimořádné a náročné situaci ocenily snahu svých rodičů při jejich vzdělávání.

 

26. března 2020pokračování článku

Informace o vyhlášení výsledků 27. ročník ankety Zlatý Ámos

Vzhledem k současné situaci přípravný výbor ankety Zlatý Ámos rozhodl, že zruší veřejné finále, ale zachová termín vyhlášení výsledků ke Dni učitelů (28.3. 2020). V pátek 27. března zveřejníme formou tiskové zprávy a videa výsledky. Zlatým Ámosem 2020 se stane jeden z finalistů, který dostal při semifinále nejvíce hlasů od poroty, kterou tvořili všichni semifinalisté. Na webu ČT Déčko se hlasuje o Ámose sympaťáka, ČEZ vybere Ámose fyzikáře a MŠMT vybere Ámose matikáře. Titul Dětský Ámos se v tomto roce udělovat nebude.

Korunu Zlatého Ámose a dárky od partnerů ankety předáme vítězům při osobní návštěvě školy po zrušení vyhlášených opatření proti koronaviru.

16. března 2020pokračování článku

Pět učitelů a jedna učitelka bude soutěžit o titul Zlatý Ámos 2020

Semifinále 27. ročníku ankety Zlatý Ámos se uskutečnilo ve středu 11. března v zrcadlových sálech ministerstva školství. Patnáct semifinalistů přivítal a štěstí v anketě popřál náměstek Karel Kovář.

(Na fotografii finalisté s ministrem školství Robertem Plagou a předsedou poroty Janem Cimickým.)

 

11. března 2020pokračování článku

Známe všechny semifinalisty

Porota po všech regionálních kolech rozhodla, že do semifinále pozve ještě Kateřinu Lauberovou. Na fotce (vpravo) přebírá od Kateřiny Valachové (vlevo) certifikát nejoblíbenější učitelky ZŠ a MŠ Čistá.

Seznam všech semifinalistů najdeš v pokračování článku.

02. března 2020pokračování článku

Sněmovna hostila Zlatého Ámose

 

 

 

 

 

 

Poslední letošní regionální kolo ankety Zlatý Ámos se uskutečnilo 26. února 2020 v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Do semifinále postoupil učitel Základní školy Polnička ze Žďáru nad Sázavou Štěpán Prokop spolu s Jarmilou Jaroschovou ze Základní školy Podbořany, která se zároveň stala Ústeckou Ámoskou 2020.

 

Pardubický kraj má svého Ámose.

Sedm oblíbených pedagogů ve čtvrtek 20. února mělo šanci postoupit do semifinále ankety Zlatý Ámos. A pouze jeden z nich se mohl stát Ámosem Pardubického kraje. Záleželo to především na žácích, kteří museli přesvědčit porotu, že právě ta nebo ten, kterého do ankety přihlásili, je takovou osobností, která může všechny ostatní reprezentovat v celostátním semifinále. Podařilo se to žákyním Jany Jeřábové z Labské SOŠ a SOU v Pardubicích.

 

Zlatý Ámos se připojil k oslavám 350. výročí úmrtí Učitele národů.

Díky partnerství s ojedinělým projektem - scénické oratorium Labyrint - se anketa Zlatý Ámos připojila k oslavám 350. výročí úmrtí Jana Amose Komenského. Nejen, že všichni nominovaní dostali zdarma dvě vstupenky, ale na pražském představení začneme novou tradici. Zlatý Ámos otiskne svou stopu do speciální dlaždice, která pak bude umístěna u školy, kde učí. Amosova stopa tak bude upozorňovat na školu, kam děti chodí rády. Svědky vzniku Amosovy stopy můžete být i vy. Vstupenky už jsou v prodeji!

 

Jihočeská Ámoska korunovala svého nástupce

Zlatá a zároveň Jihočeská Ámoska 2019 Pavlína Kopáčiková v pondělí 17. února slavnostně korunovala svého nástupce. Stal se jím Tomáš Míka z Gymnázia P. de Coubertina v Táboře, který zvítězil v Jihočeském regionálním kole ankety o nejoblíbenějšího učitele.

 

„Je to pro mě ohromná pocta,“ říká nová jihomoravská Ámoska Marie Vaňková

Do Brna se na další regionální kolo 27. ročníku ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos sjeli nominovaní učitelé z Jihomoravského a Zlínského kraje. Celkem deset tříčlenných žákovských týmů s velkým nasazením bojovalo za své učitelky a učitele. Zlatým Ámosem Jihomoravského kraje 2020 se nakonec stala Marie Vaňková z brněnské Masarykovy základní školy. Do semifinále porota poslala i Vladimíra Švarce ze Základní školy Rajnochovice.

Petra Chmelíková je Zlatým Ámosem Královéhradeckého kraje

V Hradci Králové proběhlo letošní již čtvrté regionální kolo ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. Do březnového semifinále postoupila a Královéhradeckou Ámoskou se stala Petra Chmelíková ze Základní školy 5. května ve Dvoře Králové na Labem.

 

POZOR! Změna termínu 7. regionálního kola

Vzhledem k volbě nového předsedy Senátu PČR dochází ke změně termínu 7. regionálního kola. Regionální kolo se bude konat ve čtvrtek 20. února místo původně plánovaného termínu ve středu 19.2. 2020.

 

Za změnu se omlouváme, ale není v našich možnostech termín ovlivnit.

Z Ostravy si vezou vítězství opavští.

Severomoravské kolo ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos se uskutečnilo první únorovou středu v ostravském klubu Heligonka. Moravskoslezským Ámosem se stal Adam Wiltsch z Mendelova gymnázia v Opavě, který zároveň postoupil do březnového semifinále. Postup mu zajistili jeho výřeční žáci, kteří svého učitele téměř nepustili ke slovu.

POZOR - změna termínu 8. regionálního kola

Vzhledem k programu jednání v Poslanecké sněmovně PČR dochází ke změně termínu 8. regionálního kola. Regionální kolo se bude konat ve středu 26. února místo původně plánovaného termínu ve čtvrtek 27.2. 2020.

Za změnu se omlouváme, ale není v našich možnostech termín ovlivnit.

Zlatý Ámos na zámku

Poslední lednovou středu se uskutečnilo středočeské kolo ankety o nejoblíbenějšího učitele, na kterém byl vyhlášen Zlatý Ámos Středočeského kraje. Stala se jím Jiřina Štěpánková ze Základní školy Hostomice (na fotografii). Do březnového semifinále díky svým žákům postoupil i Petr Pokorný ze základní školy a Jana Erbenová ze základní umělecké školy, oba z Lysé nad Labem.

 

Letošním pražským Ámosem je Veronika Svobodová

Veronika SvobodováKarolína Záhořová

 

 

Letos žáci základních a středních škol nominovali do ankety Zlatý Ámos rekordních 92 učitelek a učitelů. Ne všechny přihlášky splňovaly závazné podmínky, a tak v regionálních kolech bude o titul nejoblíbenějšího učitele České republiky bojovat 75 vyučujících.

Termín na doplnění nekompletních přihlášek je do 7. ledna.

Do 27. ročníku ankety o nejoblíbenějšího učitele ČR Zlatý Ámos přihlásili žáci a studenti 92 pedagogů. Z toho je 21 nominací nekompletních, organizátoři ankety dávají možnost tyto přihlášky do 7. ledna doplnit. Po tomto datu nebudou platné. „Je to rekordní počet, tolik přihlášek ještě v žádném z předchozích ročníků nepřišlo,“ říká ředitel ankety Slávek Hrzal a dodává: „Všem nominovaným učitelkám a učitelům gratuluji, všichni jsou vítězové. Dosáhli toho nejvyššího ocenění, tedy uznání od svých žáků. Na regionálních kolech všem osobně pogratulujeme a předáme malou upomínku.“ Bude to originální figurka Zlatého Ámose Igráčka a vstupenka na oratorium k 350. výročí úmrtí J. A. Komenského Labyrint.

Amosova stopa

V roce 2020 uplyne 350 let od úmrtí Jana Amose Komenského, Učitele národů a v neposlední řadě čtvrtého největšího Čecha podle stejnojmenné ankety z roku 2005. Aktuálnost jeho díla Labyrint světa a ráj srdce inspirovala pedagožku Jarmilu Bekovou ke zpracování scénického oratoria s názvem Labyrint. Spolu s režisérkou Hanou Mikoláškovou kladou velký důraz na moderní pojetí tak, aby byl příběh Poutníka, který hledá své místo ve složitém světě, srozumitelný pro všechny věkové kategorie. Hudebně scénické představení v provedení sólistů z Městského divadla Brno, symfonického orchestru a pěveckého sboru Chermon pod taktovkou dirigenta Joela Hána nabízí výjimečný kulturní zážitek pro celou rodinu. V hlavních rolích se představí Daniel Rymeš, Radek Novotný a sama autorka Jarmila Beková, na pódiu se objeví také speciální host Jan Sklenář. Moderní a vzdušné zpracování podtrhují mj. i nadčasové kostýmy výtvarníka Davida Janoška. V první vlně Labyrintu se můžeme těšit celkem na 4 březnová představení-v Brně, Olomouci, Ostravě a v Praze, kde jarní tour vyvrcholí spoluprací s anketou Zlatý Ámos, a to ve Smetanově síni Obecního domu. Tato anketa každoročně oceňuje nejoblíbenějšího učitele, vítěz či vítězka pro rok 2019/2020 na začátku představení slavnostně zahájí novou tradici nazvanou „Amosova stopa“ - provede otisk své stopy do dlaždice, která bude umístěna u školy, ze které Zlatý Ámos vzejde. Představení Labyrint tak oslavuje život jedné z největších osobností české historie, a také samotné učitelské povolání.

28. prosince 2019pokračování článku

Uzávěrka přihlášek se blíží ...

Připomínáme, že přihlášky do 27. ročníku ankety Zlatý Ámos přijímáme pouze do 31. prosince 2019. Do stejného data je nutné doplnit nekompletní přihlášky. 

20. prosince 2019pokračování článku

Nominace jen do konce roku

Jen do konce prosince mají žáci základních a středních škol možnost přihlásit svého nejoblíbenějšího učitele či učitelku do ankety Zlatý Ámos.

03. prosince 2019pokračování článku

Díky učitelce jsem měla školu ráda, říká Lucie Vondráčková

Možná to někoho překvapí, ale anketa o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos má příznivce a fanoušky i mezi známými osobnostmi. „Já jsem měla v první třídě bezvadnou paní učitelku a kdybych měla možnost teď ji nominovat na Zlatého Ámose, tak bych to určitě udělala,“ říká například zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. „Díky ní jsem potom měla školu ráda celou dobu. Takže pokud máte někoho, učitele nebo učitelku, kterou máte rádi, tak to určitě řekněte dál. Myslím si, že je to potřebné a udělá jim to radost.“

20. listopadu 2019pokračování článku

I matematika či fyzika mohou být oblíbené předměty – záleží na učiteli

Do ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos přišla letos jako první přihláška ze Základní školy v Libčicích nad Vltavou. A denně přicházejí další. Možná už teď je mezi nimi budoucí Zlatý Ámos. Učitelé matematiky a fyziky mají navíc šanci získat titul Ámos matikář a Ámos fyzikář.

08. listopadu 2019pokračování článku

Doporučení zpěvačky Moniky Absolonové

Zpěvačka a herečka Monika Absolonová pravidelně účinkuje na Galavečeru Zlatého Ámose - Kantorském bále. Zastihli jsme ji v šatně na bále po slavnostní korunovaci Ámosů 2019.

 

24. října 2019pokračování článku

Překvapení v nominacích

Víte o tom, že Spejbl a Hurvínek jsou nositeli ceny Thálie?  A víte, že paní Kateřina je učitelkou? A ne ledajakou! Přesvědčit se o tom můžete, když navštívíte v Divadle Spejbla a Hurvínka novou hru, která se jmenuje Past na Hurvínka. A protože Spejbl s Hurvínkem už jednu vzácnou cenu mají, a protože paní Kateřina je opravdu výjimečná učitelka, nominoval ji Hurvínek do ankety Zlatý Ámos. Stalo se tak v úterý 15. října při slavnostním křtu nového CD s názvem Taťuldo zhasni.

16. října 2019pokračování článku

Zlatý Ámos a první pražská defenestrace lejster

Zahájení nového ročníku ankety Zlatý Ámos bylo spojeno s událostí, kterou známe spíše z historie. S defenestrací. Defenestrací přebujelé školské administrativy. A tak z oken Národního pedagogického muzea J. A. Komenského létaly nejrůznější dotazníky, formuláře, tabulky, hlášení, přehledy, šetření a statistiky, které učitelům a ředitelům škol zbytečně ztrpčují život.

08. října 2019pokračování článku

Od soboty můžete posílat přihlášky

Start nového ročníku Zlatého Ámose připomene Světový den učitelů 

Pátý říjen je od roku 1994 Světovým dnem učitelů. Zároveň je to den, kdy už tradičně začíná nový ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele ČR Zlatý Ámos. Na dotaz, proč si organizátoři Zlatého Ámose vybrali právě Světový den učitelů, odpovídá ředitel ankety Slávek Hrzal takto: „Zlatý Ámos je o dva roky starší, Světový den učitelů si tedy vybral nás. Už zahájení prvního ročníku bylo začátkem října. Naše anketa tak hezky spojuje dva významné svátky učitelů, světový a český (28. března).“

30. září 2019pokračování článku

Příprava nového ročníku ankety Zlatý Ámos začala

Slavnostní zahájení ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky se blíží, a proto se sešli ti, co se podílejí na její organizaci. Společně hodnotili, co se dosud podařilo, ale hlavně vymýšleli, jak 27. ročník ještě vylepšit. Uskuteční se totiž v době, kdy si budeme připomínat 350 let od úmrtí Jana Amose Komenského.

 

05. září 2019pokračování článku


Nominovaní kandidáti

Benda BC PetrBenda BC Petr

ZŠ Komenského náměstí
Kralupy nad Vltavou
Přihláška kompletní
Bílková Mgr. MartinaBílková Mgr. Martina

Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
Lichnov
Přihláška kompletní
Boháčová IlonaBoháčová Ilona

ZŠ Velké Karlovice
Velké Karlovice
Přihláška kompletní
Černá PhDr. BarboraČerná PhDr. Barbora

ZŠ Komenského náměstí 198,Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
Přihláška kompletní
Doubková JanaDoubková Jana

ZŠ Antonína Sochora
Duchcov
Přihláška kompletní
ČEZ Ámos 2020.
Drápelová ZdeňkaDrápelová Zdeňka

Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
Březová nad Svitavou
Přihláška kompletní
Erbenová JanaErbenová Jana

Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka
Lysá nad Labem
Postupuje do semifinále
Grácová EvaGrácová Eva

Fakultní základní škola Olomouc
Olomouc
Přihláška kompletní
Hajný RadekHajný Radek

ZŠ T. G. Masaryka Rajhrad
Rajhrad
Přihláška kompletní
Halamásek ZdeněkHalamásek Zdeněk

Gymnázium Budějovická
Praha
Postupuje do finále
Pražský Ámos 2019.
Hanák MartinHanák Martin

INTEGROVANÁ STŘEDNÍ ŠKOLA AUTOMOBILNÍ BRNO, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Brno
Přihláška kompletní
Helisová JanaHelisová Jana

Základní škola Pod Zvonek, Český Těšín
Český Těšín
Přihláška kompletní
Hovorková KateřinaHovorková Kateřina

Divadlo Spejbla a Hurvínka
Praha 6
Přihláška kompletní
Nominace na mimořádnou cenu. Domluvili jsme se, že cena bude předána slavnostně později.
Hudská BarboraHudská Barbora

Základní škola Svitavy, nám. Míru 73
Svitavy
Přihláška kompletní
Chlandová MartinaChlandová Martina

ZŠ a MŠ Údolí Desné
Sobotín
Přihláška kompletní
Chmelíková PetraChmelíková Petra

Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731
Dvůr Králové nad Labem
Postupuje do semifinále
Královéhradecká Ámoska 2020.
Jaroschová JarmilaJaroschová Jarmila

Základní škola Podbořany, Husova 276
Podbořany
Postupuje do semifinále
Ústecká Ámoska 2020.
Jeřábová JanaJeřábová Jana

Labská SOŠ a SOU Pardubice, s. r. o.
Pardubice
Postupuje do semifinále
Pardubická Ámoska 2020.
Jína JiříJína Jiří

Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace
Jilemnice
Přihláška kompletní
Kalinová MonikaKalinová Monika

Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára Hradec Králové
Hradec Králové
Přihláška kompletní
Kalvachová Mgr. IvaKalvachová Mgr. Iva

Základní škola a Mateřská škola České Libchavy
České Libchavy
Přihláška kompletní
Kasalová TerezaKasalová Tereza

Open Gate
Babice
Přihláška kompletní
Kicserová Hájková MarkétaKicserová Hájková Markéta

ZŠ J. A. Komenského
Lysá nad Labem
Přihláška kompletní
Koneková BlankaKoneková Blanka

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
Praha
Přihláška kompletní
Korfová HelenaKorfová Helena

ZŠ Litvínovská 600
Praha 9
Přihláška kompletní
Kotíková KateřinaKotíková Kateřina

ZŠ Resslova Hlinsko
Hlinsko
Přihláška kompletní
Kozderková LucieKozderková Lucie

Gymnázium Na Vítězné pláni
Praha
Přihláška kompletní
Kvapilíková RadkaKvapilíková Radka

Základní škola a Mateřská škola Nýřany
Nýřany
Přihláška kompletní
Lauberová KateřinaLauberová Kateřina

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník
Čistá u Rakovníka
Postupuje do semifinále
Lohniská OlgaLohniská Olga

ZŠ Libčická
Praha 8
Přihláška kompletní
Míka TomášMíka Tomáš

Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
Tábor
vítězJihočeský Ámos 2020, Zlatý Ámos 2020
Moravcová MarcelaMoravcová Marcela

ZŠ Švermova
Liberec
Přihláška kompletní
Moravec LukášMoravec Lukáš

ZŠ Komenského náměstí 198,Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou
Přihláška kompletní
Motyčka PetrMotyčka Petr

SŠTŘ Nový Bydžov
Nový Bydžov
Přihláška kompletní
Mrázová PetraMrázová Petra

Základní škola Volyně, okres Strakonice
Volyně
Přihláška kompletní
Mrzenová SoňaMrzenová Soňa

Základní škola, Chlumec nad Cidlinou
Chlumec nad Cidlinou
Přihláška kompletní
Mynářová DanaMynářová Dana

ZŠ Bakalovo nábřeží 8
Brno
Přihláška kompletní
Neckář Herodesová MonikaNeckář Herodesová Monika

ZŠ Sirotkova
Brno
Přihláška kompletní
Němcová KateřinaNěmcová Kateřina

Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
Brno
Přihláška kompletní
Nerudová HelenaNerudová Helena

Biskupské gymnázium, církevní základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hradec Králové
hradec Králové 3
Přihláška kompletní
Nováková RadkaNováková Radka

ZŠ Týnec nad Sázavou
Týnec nad Sázavou
Přihláška kompletní
Palát MartinPalát Martin

ZŠ Žerotínova
Valašské Meziříčí
Přihláška kompletní
Pavlů PetraPavlů Petra

Základní škola Náchodská
Trutnov
Přihláška kompletní
Pokorný PetrPokorný Petr

ZŠ Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupuje do finále
Procházková GabrielaProcházková Gabriela

Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13
Týn nad Vltavou
Přihláška kompletní
Prokop ŠtěpánProkop Štěpán

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA POLNIČKA
Žďár Nad Sázavou
Postupuje do semifinále
Půbal OndřejPůbal Ondřej

ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 240
Prachatice
Přihláška kompletní
Rotreklová AnnaRotreklová Anna

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Ostrava-Poruba
Přihláška kompletní
Řežábková, Ing. IvaŘežábková, Ing. Iva

Střední průmyslová škola stavební Pardubice
Pardubice
Přihláška kompletní
Schořová JanaSchořová Jana

Gymnázium Jana Blahoslava
Ivančice
Přihláška kompletní
Sirotková ZuzanaSirotková Zuzana

Základní škola Nový Bydžov
Nový Bydžov
Přihláška kompletní
Strnad PavelStrnad Pavel

: Základní škola Milady Horákové
Hradec Králové
Přihláška kompletní
Suchanová AlžbětaSuchanová Alžběta

Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900 příspěvková organizace
Praha 10
Přihláška kompletní
Svobodová DagmarSvobodová Dagmar

Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace
Ústí nad Labem
Přihláška kompletní
Svobodová VeronikaSvobodová Veronika

První jazyková základní škola v Praze 4
Praha 4
Postupuje do finále
Pražská Ámoska 2020.
Špišáková PetraŠpišáková Petra

Gymnázium Česká
České Budějovice
Přihláška kompletní
Štěpánková JiřinaŠtěpánková Jiřina

ZŠ Pavla Lisého
Hostomice pod Brdy
Postupuje do semifinále
Středočeská Ámoska.
Švalbová AliceŠvalbová Alice

Střední škola designu a módy
Prostějov
Přihláška kompletní
Švarc VladimírŠvarc Vladimír

Základní škola Rajnochovice
Rajnochovice
Postupuje do finále
Ámos sympaťák 2020.
Tomášková PavlaTomášková Pavla

ZŠ Nádražní
Bystřice nad Pernštejnem
Přihláška kompletní
Urbanová AlenaUrbanová Alena

ZŠ a mš mšené lázně
Mšené - lázně
Přihláška kompletní
Vančura Jiří Vančura Jiří

Educanet Praha
Praha 11
Přihláška kompletní
Vaňková MarieVaňková Marie

Masarykova základní škola
Brno
Postupuje do semifinále
Jihomoravská Ámoska 2020.
Veselý DominikVeselý Dominik

Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy
Budislav
Přihláška kompletní
Vrabcová SoňaVrabcová Soňa

ZŠ a MŠ Na Daliborce, Hořice
Hořice
Přihláška kompletní
Wernerová ReginaWernerová Regina

ZŠ a MŠ Kobeřice
Kobeřice
Přihláška kompletní
Wiltsch AdamWiltsch Adam

Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace
Opava
Postupuje do finále
Moravskoslezský Ámos 2020.
Záhořová KarolínaZáhořová Karolína

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola 5. května
Praha
Postupuje do semifinále
Žák FrantišekŽák František

Fakultní základní škola prof. Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK
Praha 13
Přihláška kompletní
Žďárská PavlaŽďárská Pavla

Sunny Canadian International School
Jesenice
Přihláška kompletní


27. ROČNÍK - 2019-2020

26. ROČNÍK - 2018-2019

25. ROČNÍK - 2017-2018

24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron anktey

Prof. Váslav Pačes

 

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

 

Partneři 2020-2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři 2020-2021

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision