Harmonogram

Veřejné finále: 24. března 2017, od 14 hodin, hotel Olšanka
Kantorský bál: 25. března 2017, 19 hod., Hotel Ambassador, Praha

Finále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

20. ROČNÍK - 2012/2013

Tobogan a RozHraní - rozhlasové pořady na téma Zlatý Ámos

Kliknutím na odkaz se dostanete na stránku rozhlasového pořadu Tobogan, kde v sobotu 30. března byli mezi hosty i nositelé titulu Zlatý Ámos.

Odkaz: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2859155

Kliknutím na odkaz se dostanete na stránku pořadu RozHraní, ve kterém v sobotu 30. března Tomáš Černý odvysílal část záznamu z letošního finále.

Odkaz: http://www.rozhlas.cz/praha/porady/_porad/3273

Reportáž z finále

Podívejte se na reportáž z finále, kterou natočily děti z regionální redakce Dětské tiskové agentury.

Musíme se pochlubit

medaile msmt (na-web.jpg) - NAHLEDVe středu 27. března udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy našemu sdružení Klub Domino, Dětská tisková agentura nejvyšší resortní vyznamenání - Medaili 2. stupně - za realizaci ankety Zlatý Ámos.

27. března 2013pokračování článku

FOTO. Kantorský bál a závěr finále objektivem Michala Mikláše

Podívejte se na krásné fotky z Kantorského bálu, pasování na zámku Berchtold a závěr finále.

26. března 2013pokračování článku

Řekli po finále

Poslechněte si, co řekli nová Zlatá Ámoska a moderátor Tomáš Černý redaktorkám DTA po skončení letošního finále.

25. března 2013pokračování článku

FOTO: Kantorský bál 2013 - přišla i paní Livia Klausová

Podívejte se, jak jsme si užili jubilejní 20. Kantorský bál (foto R. Páleníková).

25. března 2013pokračování článku

AUDIO: Víme, jak vypadal první den Zlaté Ámosky 2013

s_klausovou (s-klausovou.jpg) - NAHLEDDvacátá Zlatá Ámoska Růžena Hlůšková převzala korunku a žezlo a vrhla se do svého ročního vládnutí po hlavě. Kromě učitelky zastává i spoustu dalších funkcí, například je v Kunovicích dobrovolnou hasičkou. O tom všechny přesvědčila hned několik hodin po finále.

24. března 2013pokračování článku

FOTO: Finále 2013

Podívejte se na fotografie, které na finále pořídil loňský Zlatý Ámos Michal Mikláš.

24. března 2013pokračování článku

FOTO: Třetí den finále 2013

Podívejte se, jak zdokumentoval třetí den finále Zlatý Ámos 2012 Michal Mikláš.

24. března 2013pokračování článku

FOTO: Finále 22. března 2013

Finále objektivem Jiřiny Vrbové.

23. března 2013pokračování článku

Zlatým Ámosem 2013 se stala Růžena Hlůšková z Kunovic

V pátek 22. března proběhlo v sále hotelu Olšanka v Praze finále 20. ročníku ankety Zlatý Ámos. Do finále se probojovalo šest kantorů. ?Posuzovat budeme originalitu, spolupráci s dětmi, dělbu rolí, nápaditost nebo choreografii,? upozornil před začátkem finále předseda poroty Jan Cimický.

22. března 2013pokračování článku

FOTO 1.den finále

První den finále Zlatého Ámose 2013 objektivem Michala Mikláše.

21. března 2013pokračování článku

FOTO: Porota vybrala finalisty 20. ročníku ankety Zlatý Ámos

semifinale (finaliste-s-ministrem-a-patronem-v.-pacesem.jpg) - NAHLED

Ve čtvrtek 7. března 2013 se v zrcadlových sálech MŠMT ČR rozhodovalo o finalistech jubilejního, již 20. ročníku ankety o nejoblíbenějšího učitele ČR - Zlatý Ámos 2013. Ze 17 pedagogů, kteří se do semifinále probojovali z regionálních kol, porota do finále poslala šest. Jsou to:

07. března 2013pokračování článku


Nominovaní kandidáti

Barták, Mgr. VáclavBarták, Mgr. Václav

ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno
Buštěhrad
Postupuje do semifinále
Bártová VlastaBártová Vlasta

ZŠ Jaroslava Pešaty
Duchcov
Přihláška kompletní
Bednářová LucieBednářová Lucie

Slovanské gymnázium Olomouc
Olomouc
Přihláška kompletní
Bezděková ŽanetaBezděková Žaneta

ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí
Přihláška kompletní
Bičišťová MarieBičišťová Marie

ZŠ Městec Králové
Městec Králové
Přihláška kompletní
Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk

SŠTE
Brno
Přihláška kompletní
Bravenec PavelBravenec Pavel

Voděradská
Praha 10
Postupuje do semifinále
Bukáček MilošBukáček Miloš

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
Nové Město na Moravě
Přihláška kompletní
Ciencialová LenkaCiencialová Lenka

Gymnázium, Český Těšín, přísp. org.
Český Těšín
Postupuje do finále
Získala titul Moravskoslezská Ámoska 2013.
Cieslar PavelCieslar Pavel

Střední škola hotelová, obchodní a polygrafická Český Těšín, příspěvková organizace
Český Těšín
Postupuje do finále
Černý MartinČerný Martin

ZŠ Bezručova
Hradec Králové
Přihláška kompletní
Černý PavelČerný Pavel

3. ZŠ Cheb
Cheb
Přihláška kompletní
Přihláška zařazená též do kategorie Zlatý ředitel.
Děžinská AlexandraDěžinská Alexandra

Open Gate
Říčany
Postupuje do semifinále
Získala titul Středočeský Ámos 2013.
Dostálová AndreaDostálová Andrea

ZŠ Jubilejní 3 pracoviště Dlouhá 56
Nový Jičín
Přihláška kompletní
Durajová HelenaDurajová Helena

Praktická škola dvouletá
Karviná-Fryšták
Postupuje do semifinále
Düringerová JanaDüringerová Jana

Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Karlovy Vary - Dalovice
Dalovice
Přihláška kompletní
Formáčková MarieFormáčková Marie

SOU Jiřice, š. p. o.
Jiřice
vítězZískala mimořádné ocenění poroty za pedagogickou činnost.
Franz JanFranz Jan

Zš Palachova
Ústí nad Labem
Přihláška kompletní
Získal titul Ústecký Ámos 2013.
Hajná RegínaHajná Regína

Základní škola Město Albrechtice, okres Bruntál
Město Albrechtice
Postupuje do semifinále
Havlová HelenaHavlová Helena

ZŠ Mikulova
Praha 4
Přihláška kompletní
Havránek FrantišekHavránek František

Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy
Klatovy
Přihláška kompletní
Hlávková EvaHlávková Eva

ZŠ Běchovice
Praha 9
Přihláška kompletní
Hlůšková RůženaHlůšková Růžena

ZŠ Kunovice, U Pálenice
Kunovice
vítězZlatý Ámos 2013 Růžena Hlůšková je také Zlínský Ámos 2013, Ámos sympaťák 2013 a Dětský Ámos 2013.
Hoňková JanaHoňková Jana

Intergrovaná střední škola
Cheb
Přihláška kompletní
Získala titul Karlovarský Ámos 2013.
Hook IanHook Ian

MŠ a ZŠ Wonderland
Praha 4
Přihláška kompletní
Horáčková IlonaHoráčková Ilona

SPŠ sdělovací techniky
Praha
Přihláška kompletní
Horutová KateřinaHorutová Kateřina

ZŠ Starý Jičín
Starý Jičín
Přihláška kompletní
Houšková RadkaHoušková Radka

ZŠ Praha - Běchovice
Praha - Běchovice
Postupuje do semifinále
Hrubá JanaHrubá Jana

Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Brno - Židenice
Postupuje do finále
Získala titul Jihomoravský Ámos 2013.
Jaňáková MichaelaJaňáková Michaela

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav
Čáslav
Přihláška kompletní
Janko JanJanko Jan

ZŠ Sion J.A. Komenského
Hradec Králové
Přihláška kompletní
Jarolímová ZdeňkaJarolímová Zdeňka

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, příspěvková organizace
Petřvald
Přihláška kompletní
Kaplanová BarboraKaplanová Barbora

Základní škola Vratimov
Vratimov
Přihláška kompletní
Klimentová Mgr. JitkaKlimentová Mgr. Jitka

ZŠ Kladská
Praha 2
Přihláška kompletní
Korbičková MichaelaKorbičková Michaela

3. zš Cheb
Cheb
Přihláška kompletní
Kovalčík FrantišekKovalčík František

Gymnázium Kadaň
Kadaň
Přihláška kompletní
Kozubík PavelKozubík Pavel

Střední umělecká škola
Ostrava
Postupuje do semifinále
Krynický MartinKrynický Martin

Gymnázium Třeboň, Na Sadech 308
Třeboň
Přihláška kompletní
Kubalová RenataKubalová Renata

Základní a mateřská škola Sviadnov
Sviadnov
Přihláška kompletní
Lazar JiříLazar Jiří

MZŠ Dymokury
Dymokury
Přihláška kompletní
Zařazen do kategorie Zlatý ředitel.
Lipovská JanaLipovská Jana

ZŠ Mládí
Orlová - Lutyně
Přihláška kompletní
Mareš PhDr. KarelMareš PhDr. Karel

Gymnázium Václava Hlavatého
Louny
Přihláška kompletní
Michalcová YvetaMichalcová Yveta

ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
Nivnice
Přihláška kompletní
Mikulincová MonikaMikulincová Monika

Gymnázium a Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ, Hodonín
Hodonín
Přihláška kompletní
Mikulka RadimMikulka Radim

Zš a Mš Bystřice 848
Bystřice
Postupuje do semifinále
Misíková MartaMisíková Marta

ZŠ Na Výsluní
Brandýs nad Labem
Přihláška kompletní
Navrátil ZdeněkNavrátil Zdeněk

PORG Ostrava
Ostrava Vítkovice
Postupuje do finále
Průša LukášPrůša Lukáš

Wichterlovo gymnázium
Ostrava-Poruba
Přihláška kompletní
Rulcová VendulaRulcová Vendula

SŠOGD PRAKTIK, s.r.o.
Olomouc
Přihláška kompletní
Ryba Mgr.TomášRyba Mgr.Tomáš

Masarykova základní a mateřská škola Melč
Melč
Přihláška kompletní
Řehořová LucieŘehořová Lucie


Praha 6
Postupuje do semifinále
Získala titul Pražský Ámos 2013.
Říman AlešŘíman Aleš

Gymnázium Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Přihláška kompletní
Skovajsa AdamSkovajsa Adam

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Uherské Hradiště
Přihláška kompletní
Sucharda AlešSucharda Aleš

ZŠ Oblačná
Liberec V
Přihláška kompletní
Šišmová HanaŠišmová Hana

ZŠ a MŠ Malé Hoštice
Opava-Malé Hoštice
Přihláška kompletní
Šrámková AliceŠrámková Alice

Gymnázium Špitálská
Praha 9 - Vysočany
Postupuje do semifinále
Postoupila v loňském ročníku, ale z důvodu služební cesty se nemohla zúčastnit.
Šváb JanŠváb Jan

ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
Svoboda nad Úpou
Přihláška kompletní
Švejcar StanislavŠvejcar Stanislav

ZŠ Litomyšl
Litomyšl
Postupuje do semifinále
Toufarová MiloslavaToufarová Miloslava

SPŠ stavební Opava
Opava
Přihláška kompletní
Valeček JanValeček Jan

ZŠ Vrchní
Opava 5
Přihláška kompletní
Vávrová Mgr. KateřinaVávrová Mgr. Kateřina

ZŠ Kladská
Praha 2
vítězZískala titul Zlatá ředitelka 2013.
Veverková HelenaVeverková Helena

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
Praha 9
Přihláška kompletní
Vochomůrková Michaela

ZŠ Lovosice
Lovosice
Přihláška nekompletní
Chybí podpisy a foto.
Wojewodová VáclavaWojewodová Václava


Karviná- Ráj
Přihláška kompletní
Zemanová JindraZemanová Jindra

Jungmannova Základní Škola
Beroun
Postupuje do finále


23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz