Harmonogram:
Příjem přihlášek
od 5.10. 2017 do 31.12. 2017
Regionální kola
leden - únor 2018
Semifinále
1. března 2018
Finále 
23.března 2018
Kantorský bál
24.března 2018

26. ročník začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Čečák Michal <br />Dobrovolná Veronika <br />Fousová Tereza <br />Friedová Kateřina <br />Meszáros Josef <br />Mutina Petr <br />Oralová Kateřina <br />Pištorová Radka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Čimerová Lucie <br />Dvořáková Eva <br />Helcl Hoffmannová Hana <br />Chudomelová Iva <br />Kašparová Michaela <br />Michálek David <br />Padevět Michal <br />Šindelář Jan <br />Vavrincová Aneta <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Rotová Jana <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Arnoštová Jaroslava <br />Blábolilová Jana <br />Kahounová Miluše <br />Kučerová Radka <br />Lísková Helena <br />Schubertová Monika <br />Turek David <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Boháč Martin <br />Hübnerová Jitka <br />Kaňkovský Michal <br />Pekařová Jana <br />Savka Václav <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Pelikánová Eva <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Lisičanová Anita <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Gronská Radmila <br />Mlčochová Karolína <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Dužík Josef <br />Kerlínová Věra <br />Žáková Jitka <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Bakalová Lucie <br />Lužová Eva <br />Náhlý Bohumír <br />Samohýlová Michaela <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Hůrková Jolana <br />Juráček Petr <br />Kousalová Andrea <br />Kucková Miluše <br />Sikora Dominika <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Trnka Jaroslav <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Jedličková Eva <br />Křenková Hana <br />Pobříslová Martina <br />Roubalová Eva <br />Švestková Romana <br />Vochozka Vladimír <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Kadlec Daniel <br />Pejšová Kateřina <br />Špád Štěpán <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

17. ROČNÍK - 2009/2010

Kategorie: Zlatý Ámos, Dětský Ámos, Eko Ámos, Ámos sympaťák, Média Ámos

Zlatým Ámosem 2010 se stala Martina Čiklová (foto z korunovace ZDE)
Dětským Ámosem 2010 je Miluše Šafářová
Ámosem sympaťákem 2010 je Martina Čiklová
Média Ámosem 2010 je Romana Vlková
EKO Ámosem 2010 je Bronislava Pechánková

Další informace a fotogalerie najdete ZDE (klikni)

FINÁLE
Fotky z přijetí u paní Klausové na Pražském hradě jsou ZDE (klikni)
Fotky z projížďky po Vltavě jsou ZDE (klikni)
Videozáznam finále na webu Českého rozhlasu 2 Praha - klikni ZDE.
Podívejte se na videoreportáž z Kantorského bálu

ÁMOS SYMPAŤÁK 2010
Na vaše četná přání zveřejňujeme závěrečný graf hlasování. Klikni ZDE. S dotazy na hlasování se prosím obracejte na Týdeník školství, který hlasování o Ámose sympaťáka organizuje.
Pravidla hlasování jsou ZDE (klikni).

KANTORSKÝ BÁL - program, plakát, objednávka vstupenek (klikni)

SEMIFINÁLE -
Poslechněte si co paní ministryně Miroslava Kopicová řekla semifinalistům (klikni na amplionek).



Další dokumenty ze semifinále zveřejňujeme v Malých (ale našich) novinách (klikni).

Harmonogram
Příjem přihlášek končí 31.12. 2009
Regionální kola - leden, únor 2010
Semifinále 3. března 2010, MŠMT Praha
Finále 26. března 2010 v Hotelu Olšanka v Praze
Kantorský bál a slavnostní korunovace 27. března 2010 v hotelu Belvedere, Praha

Stáhněte si
(kliknout pravým tlačítkem na odkaz, vybrat uložit jako)
Plakát ve formátu pdf ZDE
Písnička Zlatý Ámos ZDE.
Hudba Iva Hajnová, text Petr Šiška, aranžmá Pavel Roth, zpívá Iva Hajnová a děti Eva a Adam Vrbovi.
Notový zápis písně je ZDE


NOMINOVANÍ KANDIDÁTI (podle abecedy)
Kliknutím na jméno se otevře přihláška. Přihlášky zveřejňujeme tak, jak přišly, neupravujeme je.

Jméno
Škola
Poznámky
Brožková Jana ZŠ a MŠ Dětmarovice 1002, 735 71 Dětmarovice Přihláška kompletní.
Bubová Jaromíra ZŠ Komenského 14, 747 21 Kravaře ve Slezsku Přihláška kompletní.
Čichoňová Danuše ZŠ a MŠ, Výhledy 210, 725 28 Ostrava - Hošťálkovice Přihláška kompletní.
Čiklová Martina ZŠ a MŠ Ostrčilova 1/2557, 702 00 Moravská Ostrava Zlatý Ámos 2010, Ámos sympaťák 2010.
Golat Josef ZŠ, Mánesova 1, Havířov-Město Postupuje do semifinále.
Hučíková Zuzana ZŠ, Slezská 773, 739 61 Třinec Přihláška kompletní.
Chmelařová Helena ZŠ Lesní 575/12, 460 14 Liberec 1 Postupuje do finále.
Kadlecová Monika ZŠ Polabiny 2, Prodloužená 283, 530 09 Pardubice Postupuje do semifinále.
Klištincová Běla 4. ZŠ, Přemyslovců 2209, 440 01 Louny Přihláška kompletní
Kopřivová Jitka ZŠ a MŠ Vilémov, 407 80 Vilémov u Šluknova Přihláška kompletní
Kunclová Zuzana Máchovo nám. 688/11, 405 02 Podmokly Děčín 4 Postupuje do finále.
Levá Dagmar ZŠ Masarykovo nám. 192, 739 32 Vratimov Přihláška kompletní.
Lysoňková Eva Základní škola T.G.Masaryka, 696 13 Šardice 521 Přihláška kompletní.
Marková Eva ZŠ a MŠ Husova 1570, 391 02 Tábor Postupuje do semifinále.
Matějková Vladimíra ZŠ Kpt.Jaroše 836, 674 01 Třebíč Postupuje do finále.
Michutová Edita SOŠ Holešov, Pivovarská 1419, 769 01 Holešov Postupuje do semifinále.
Mokrá Jarmila ZŠ 696 34 Žarošice Přihláška kompletní.
Müllerová Iva ZŠ a MŠ Školní 446, 679 02 Rájec - Jestřebí Postupuje do semifinále.
Novotná Kateřina ZŠ Schulzovy sady, Školní 1235, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Postupuje do semifinále.
Pechánková Bronislava ZŠ náměstí Svobody 3, 785 01 Šternberk EKO Ámos 2010.
Raba Vladimír Gymnázium Český Brod, Vítězná 616 Přihláška kompletní
Řeháková Hana 3. ZŠ, U Stadionu 1028, 434 01 Most Přihláška kompletní.
Sivková Kateřina Ostrčilova 1/2557, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz Přihláška kompletní
Šafářová Miluše ZŠ nám. Míru 7, 763 16 Fryšták Dětský Ámos 2010.
Šímová Petra ZŠ, Školní 488, 468 02 Rychnov u Jablonce n. Nisou Postupuje do semifinále.
Škařupa David MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Vsetínská 454, 757 01 Valašské Meziříčí Přihláška kompletní.
Václavová Drahomíra SOŠ, Benešova 508, 349 01 Stříbro Přihláška kompletní
Vlková Romana Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, 728 04, Ostrava 1 Média Ámos 2010.
Zimčík Ludvík ZŠ a MŠ Březová, Diliky 102, 687 67 Březová Přihláška kompletní.
Zlámalová Alena ZŠ Schulzovy Sady, Školní 1235, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Přihláška kompletní.

?



Nominovaní kandidáti



24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2017-2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Nadace Unipetrol
Berchtold
Alkom
Borovice
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko

Mediální partneři 2017-2018

ČT: D
Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
Adam.cz
ŠIK