Harmonogram

Veřejné finále: 24. března 2017, od 14 hodin, hotel Olšanka
Kantorský bál: 25. března 2017, 19 hod., Hotel Ambassador, Praha

Finále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

13. ročník

:: Aktuality :: Záštity :: Přihláška on-line :: Nejčastější dotazy :: Nominovaní kandidáti :: Kantorský bál :: On-line objednávka vstupenek :: Regionální kola ::

Ivana Krumplová - Zlatý Ámos 2006



Dětský Ámos 2006 - Miroslav Horák
Ámos sympaťák 2006 - Ivana Krumplová
Média Ámos - Lucie Šupiková
Ámos Škola on line - Věra Šindlauerová

Podrobnější informace a fotoalba najdete ZDE, kategorie Zlatý Ámos.

FINALISTÉ 2006

Po kliknutí se zvětší

Zleva L. Šupíková (AMOS 6), V. Šindlauerová (AMOS 5), P. Nimrichtr (AMOS 3), I. Krumplová (AMOS 4), M. Horák (AMOS 2), R. Haas (AMOS 1).
SMS hlasování Ámos sympaťák na číslo 900 11 04, text sms je v závorce za jmény.
Cena jedné SMS je 4 Kč.
Hlasování technicky zajišťuje ATS Praha.
Stav hlasování zveřejňujeme každý den ZDE.

ZÁŠTITY

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Dr. Petra Buzková - viz ZDE.
Hlavní město Praha, radní Jan Štrof - viz ZDE
Liberecký kraj, hejtman Petr Skokan - viz ZDE
Ústecký kraj, hejtman Ing. Jiří Šulc - viz ZDE
Královéhradecký kraj, hejtman Ing. Pavel Bradík - viz ZDE
Středočeský kraj, hejtman Ing. Petr Bendl - viz ZDE.
Středočeský kraj, poslankyně Parlamentu ČR Mgr. Anna Čurdová - viz ZDE.
Jihočeský kraj, členka rady kraje Ing. Bc. Marie Hrdinová - viz ZDE.
Zlínský kraj, hejtman Libor Lukáš - viz ZDE.
Plzeňský kraj, hejtman MUDr. Petr Zimmermann - viz ZDE.
Kraj Vysočina, hejtman Miloš Vystrčil - viz ZDE.
Moravskoslezský kraj, náměstkyně hejtmana PhDr. Jaroslava Wenigerová - viz ZDE
.

NOMINOVANÍ KANDIDÁTI
(Kliknutím na jméno se otevře přihláška. Přihlášky zveřejňujeme tak, jak přišly, neupravujeme je.)

Bieber Miroslav ZŠ Koryčany
Masarykova 161, 768 05 Koryčany
Buchtová Ivanka ZŠ Chrjukinova 12
700 30 Ostrava - Zábřeh
Černý Jiří ZŠ Na Líše 16
141 00 Praha 4
semifinalista
Divilková Jana ZŠ Trnava
763 18 Trnava 242
semifinalista
Dynybilová Jana I. ZŠ Říčany
Masarykovo nám. 71, 251 01 Říčany
semifinalista
Eliášová Radka ZŠ Pardubice - Pardubičky
Kyjevská 15, 530 03 Pardubice
Fajfr Ondřej ZŠ Pražská 198
500 04 Hradec Králové
semifinalista
Fenclová Marcela ZŠ Jindřichův Hradec
Větrná 54, 377 01 Jindřichův Hradec
semifinalista
Filsochová Lenka ZŠ Otokara Březiny
Březová, 394 64 Počátky
Haas Roman ZŠ nám. Curieových 2
110 00 Praha 1
finalista
Horák Miroslav ZŠ Humpolec
Hálkova 591, 396 01 Humpolec
Dětský Ámos 2006
Horká Zdeňka ZŠ Bavorovská
Bavorovská 306, 384 11 Netolice
Ježek Viktor Gymnázium
třída Kapitána Jaroše 14, 65870 Brno
Jungvirt Marian ZŠ M. J. Husa
Kostnická 227, 384 21 Husinec
semifinalista
Jungwirtová Jaroslava ZŠ Pošepného
148 00 Praha 4 - Chodov
Klapal Luboš ZŠ Kunratická
Aloisina Výšina 642, 460 15 Liberec 15
Kotačková Lajla ZŠ T. G. Masaryka
Komenského nám. 61/6, 674 01 Třebíč
Krumplová Ivana ZŠ Krásovy domky
393 01 Pelhřimov
Zlatý Ámos 2006
Ámos sympaťák
Lazarová Dagmar ZŠ Rychvald
Školní 1600, 735 32 Rychvald
Marková Eva ZŠ Tábor
Husova 1570 -1. budova, 390 02 Tábor
Musilová Iva ZŠ Osová Bítýška
PSČ 594 53
Nečesaná Milena ZUŠ Louny
Osvoboditelů 1174, 440 01 Louny
semifinalista
Nimrichtr Pavel ZŠ Boženy Němcové 15
789 01 Zábřeh na Moravě
finalista
Poláček Jaroslav ZŠ Lidická
Školní ul. 325, 463 34 Hrádek nad Nisou
Potoczková Barbara ZŠ a MŠ Ostrčilova 1
702 00 Moravská Ostrava
semifinalista
Prachařová Jiřina ZŠ Palackého
pracoviště Skálovo nám. 5, 796 01 Prostějov
Prchal Pavel ZŠ Wolkerova
Wolkerova 2941, 580 01 Havlíčkův Brod
Puščizna Rostislav Zvláštní škola a Pomocná škola Mánesova
736 01 Havířov - Město
Radošová Dagmar Základní škola
Horní Sloupnice 14, 565 53 Sloupnice
Rambousová Hana Gymnázium Písek
Komenského 20/89, 397 01 Písek
semifinalista
Smrčina Leoš Gymnázium Milevsko
Masarykova 183, Milevsko 399 01
Šindlauerová Věra ZŠ SEVER,
470 01 Česká Lípa
Ámos Škola on line
Šupíková Lucie Základní škola
Stěbořice
Média Ámos
Zbořilová Vlasta Základní škola T.G. Masaryka
Poříčany

 



Nominovaní kandidáti



23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz