Harmonogram

Veřejné finále: 24. března 2017, od 14 hodin, hotel Olšanka
Kantorský bál: 25. března 2017, 19 hod., Hotel Ambassador, Praha

Nový ročník začne za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Havelková Michaela <br />Janoušová Daniela <br />Králíčková Miloslava <br />Šmahaj Vladimír <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Frühaufová Jitka <br />Kolpaková Hana <br />Kutinová Radka <br />Opová Martina <br />Podpěra Jan <br />Procházka Miroslav <br />Vrtišková Kateřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Vargová Pavlína <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Krtička Jan <br />Šikýřová Andrea <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Nováček Miloš <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Šichova Radka <br />Šindlářová Darina <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Branda Jan <br />Hrnčíř Tomáš <br />Miksánek Petr <br />Novák Pavel <br />Vomočil Ondřej <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Kroupová Radka <br />Venclíková Veronika <br />Zemanová Tereza <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Drbušková Naděžda <br />Duchoňová Gabriela <br />Kamasová Barbora <br />Lokayová Dagmar <br />Ondračková Jana <br />Peterková Karla <br />Ptáčníková Gabriela <br />Sládečková Ludmila <br />Tenčíková Naděžda <br />Zajíček Michal <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Buchalová Jaroslava <br />Jackivová Hana <br />Ježková Alena <br />Kolaříková Pavlína <br />Nahodil Jan <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bízová Lada <br />Bučková Zdeňka <br />Kocourková Alena <br />Koubek Pavel <br />Krbková Trnková Kateřina <br />Novotná Olga <br />Pejčochová Věra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Hanáková Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Kotrčková Eva <br />Licehamrová Simona <br />Lis Lukáš <br />Opelková Helena <br />Šedivá Alena <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Dlabalová Radka <br />Vicianová Jana <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

18. ROČNÍK - 2010/2011

Kategorie: Zlatý Ámos, Dětský Ámos, Ámos sympaťák, Média Ámos

Přání premiéra Petra Nečase ke Dni učitelů ZDE (klikni)

Zlatým Ámosem 2011 se v pátek 25. března 2011 stala PETRA ŠIŠKOVÁ ze ZŠ Rokycanova v Sokolově! GRATULUJEME!

Záznam finále Zlatý Ámos 2011 je ZDE (klikni).
Sestřih korunovace ZDE (klikni)



Petra Šišková získala zároveň titul Dětský Ámos 2011.
Titul Ámos sympaťák 2011 získala Jana Styblíková ze ZŠ Jana Wericha, Praha 6.
Titul Média Ámos 2011 novináři přiřkli Zdeňku Bukvářovi ze ZŠ Horáčkova, Praha 4.

Zlatý Ámos v pořadu Monitor (Český rozhlas Leonardo) 31.3.2011 (ZDE klikni)
Finalisté na Vltavě - z pořadu RozHraní (Český rozhlas Dvojka) 2.4.2011 (ZDE klikni)

Fotografie z finále:
První den (klikni)
Druhý den (klikni)
Třetí den (klikni)
Čtvrtý den (klikni)
V Open Gate (klikni)

Výsledky SEMIFINÁLE - klikni ZDE.
Jména postupujících (označená touto barvou) jsou ZDE (klikni).
Fotky a videa z regionálních kol jsou ZDE (klikni).

Přehled přihlášených kandidátů je ZDE (klikni)

Harmonogram
Příjem přihlášek začíná 11. září a končí 31.prosince 2010
Regionální kola - leden, únor 2011
Semifinále 10.března 2011, MŠMT Praha
Finále 25. března 2011 v Hotelu Olšanka v Praze
Kantorský bál a slavnostní korunovace 26. března 2011, Praha

Stáhněte si
(kliknout pravým tlačítkem na odkaz, vybrat uložit jako)
Plakát ve formátu pdf ZDE
Písnička Zlatý Ámos ZDE. (Hudba Iva Hajnová, text Petr Šiška, aranžmá Pavel Roth, zpívá Iva Hajnová a děti Eva a Adam Vrbovi.)
Notový zápis písně je ZDE

NOMINOVANÍ KANDIDÁTI (podle abecedy)
Kliknutím na jméno se otevře přihláška. Přihlášky zveřejňujeme tak, jak přišly, neupravujeme je.

Jméno
Škola
Poznámky
Adamec Jiří ZŠ, 742 31 Starý Jičín 126 Přihláška kompletní.
Antonínová Marcela ZŠ Jindřicha Matiegky 2817, 276 01 Mělník 2817 Postupuje do semifinále.
Bartoňová Ivana ZŠ a ZUŠ Strání, Rubanice 877, 687 65 Strání Postupuje do finále.
Blažek Zdeněk ISŠ-COP, Olomoucká 61, 61200 Brno Přihláška kompletní.
Bukvář Zdeněk PJZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 Média Ámos 2011.
Dyk Karel ZŠ a ZUŠ Šmeralova 40, 360 05 Karlovy Vary, Rybáře Přihláška kompletní.
Finsterlová Hana ZŠ Rudé armády 300, 798 03 Plumlov Přihláška kompletní.
Fišerová Hana ZŠ a MŠ 403 35 Libouchec 157 Postupuje do finále.
Flieger Miroslav Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1364, 761 37 Zlín Přihláška kompletní.
Goldová Andrea ZŠ a MŠ Horymírova 2978/100, 700 30 Ostrava-Zábřeh Postupuje do semifinále.
Grambličková Jaroslava ZŠ a MŠ, 384 71 Šumavské Hoštice Přihláška kompletní.
Charvát Lukáš Gymnázium Žižkova 162, 280 31 Kolín 3 Přihláška kompletní.
Kadlecová Monika ZŠ Prodloužená 283, 530 09 Pardubice Postupuje do finále.
Karásková Jana ZŠ a MŠ nám. Republiky 3, 267 23 Lochovice Přihláška kompletní.
Kolářová Irena ZŠ Tř. 1. máje 357, 753 01 Hranice Postupuje do semifinále.
Kolářová Naděžda FZŠ UK Táborská 45, 140 00 Praha 4 - Nusle Přihláška kompletní.
Koperová Naděžda ZŠ a MŠ Raškovice 18, 739 04 Pražmo Přihláška kompletní.
Kos Olda ZŠ Milénova 14, 638 00 Brno-Lesná Postupuje do semifinále.
Kramperová Pavlína ZŠ a MŠ Husova 1570, 390 02 Tábor Přihláška kompletní.
Kropáček Tomáš SPŠ chemická, Vranovská 65, 614 00 Brno-Husovice Postupuje do semifinále.
Kropáčková Markéta ZŠ Prodloužená, Polabiny 2, 530 09 Pardubice Přihláška kompletní.
Kuchnová Kateřina ZŠ a MŠ A.Kučery 1276/20, 700 30 Ostrava- Hrabůvka Přihláška kompletní.
Marvanová Dagmar ZŠ a MŠ Květnového vítězství 57, 149 00 Praha 4 Postupuje do semifinále.
Matějková Michaela ZŠ Družstevní 200, 679 13 Sloup Přihláška kompletní.
Mašiková Alena ZŠ, Bratří Čapků 279, 261 01 Příbram VII Postupuje do semifinále.
Prachař Martin ZŠ a MŠ, 696 63 Hroznová Lhota 318 Přihláška kompletní.
Prášková Ditta Škola E. Beneše, Školní nám. 628, 391 02 Sezimovo Ústí 2 Přihláška kompletní.
Přibyl Jan ZŠ Na Výsluní, Kostelecká 1750, 250 01 Brandýs nad Labem Přihláška kompletní.
Puščizna Rostislav ZŠ Havířov-Město, Mánesova 1 Přihláška kompletní.
Rejmíšová Renáta Gymnázium J. Nerudy, Hellichova 3, 118 00 Praha 1 - Malá Strana Přihláška kompletní.
Říhová Jiřina ZŠ a MŠ Vřesinská 17, 326 00 Plzeň Přihláška kompletní.
Slamečková Pavla ZŠ M. Kudeříkové 14/1143, 736 01 Havířov ? Město Přihláška kompletní.
Styblíková Jana ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111, 163 00 Praha 6 - Řepy Ámos sympaťák 2011.
Šimková Martina ZŠ Hradecká 234, 588 56 Telč Přihláška kompletní.
Šimon Lukáš Speciální ZŠ a MŠ, U Červeného kostela 110, 415 01 Teplice Postupuje do semifinále.
Šišková Petra 2. ZŠ Rokycanova 258, 356 01 Sokolov Zlatá Ámoska 2011, Dětská Ámoska 2011.
Šňupárková Markéta Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25/2565, 728 04 Ostrava Přihláška kompletní
Šťastná Martina SHŠ Floriánské nám. 350, 272 01 Kladno Přihláška kompletní.
Šťastná Petra ZŠ a MŠ Norská 2633, 272 01 Kladno Přihláška kompletní.
Švarcová Martina ZŠ a MŠ Kostelní 560, 542 24 Svoboda nad Úpou Přihláška kompletní.
Šumberová Jana ZŠ Eden, Vladivostocká 6/1035, Praha 10 Přihláška kompletní.
Těšínská-Bulirschová Jarmila ZŠ Hornoměcholupská 873, 102 00 Praha 10 - Hostivař Přihláška kompletní.
Ulčarová Hana ZŠ Satalice, K Cihelně 137, 190 15 Praha 9-Satalice Přihláška kompletní.
Váňa Boris ZŠ Sion, Kyjovská 550, 500 06 Hradec Králové Přihláška kompletní.
Vimmerová Helena ZŠ a MŠ, SNP 2304/6, 400 11 Ústí nad Labem Přihláška kompletní.
Vondra Josef Gymnázium Duhovka s.r.o., Boleslavova 1/250, 140 00 Praha 4 Přihláška kompletní.
Vondráčková Jana ZŠ Javornického 2, 56601 Vysoké Mýto Přihláška kompletní.
Vorlíčková Michaela ZŠ Metelkovo náměstí 968, 415 01 Teplice Přihláška kompletní.
Zámečníková Marie ZŠ, 789 82 Moravičany 213 Přihláška kompletní.
Zichová Marie ZŠ, Bechyňovo nám. 33, 582 22 Přibyslav Přihláška kompletní.


Nominovaní kandidáti



23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc

 

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

Partneři 2016-2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Preciosa
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha

Mediální partneři 2016-2017

Právo
Český rozhlas dvojka
Týdeník školství
ČT: D
Adam.cz