Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2019 do 31.12. 2019
Regionální kola
leden - únor 2020
Semifinále
začátek března 2020
Finále 
27.března 2020
Kantorský bál
28.března 2020

Příjem přihlášek končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Bílková Andrea <br />Jakoubkova Zuzana <br />Korfová Helena <br />Suchanová Alžběta <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Brondičová Martina <br />Štěpánková Jiřina <br />Štěpánková Jiřina <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Jaroschová Jarmila <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
smigová michaela <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Michal Petr <br />Strnad Pavel <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Hofer Ivo <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Hajný Radek <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Špišáková Petra <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Curko Petr <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

Zlatý Ámos - 26. ročník, šk. rok 2018-2019

Finále v iVysílání ČT 

Aktuální informace najdete také na našem FACEBOOKU 

 



Nominovaní kandidáti

Arnoštová JaroslavaArnoštová Jaroslava

Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace
Ústí nad Labem
Přihláška kompletní
Blažková JanaBlažková Jana

ZŠ a MŠ Lobodice
Lobodice
Přihláška kompletní
Bočková JanaBočková Jana

SPŠD
Plzeň
Postupuje do finále
Březinová ErnaBřezinová Erna

Erna studio
Jičín
Přihláška kompletní
Bublák MartinBublák Martin

ZŠ a MŠ Dolní Kounice
Dolní Kounice
Postupuje do semifinále
Jihomoravský Ámos 2019.
Curko PetrCurko Petr

ZŠ Blatenská
Horažďovice
Přihláška kompletní
Ámos chemikář 2019.
Čipera Mgr. JanČipera Mgr. Jan

Základní škola a Mateřská škola Hosín
Hluboká nad Vltavou
Přihláška kompletní
Englický TomášEnglický Tomáš

ZŠ Nová Včelnice
Nová Včelnice
Přihláška kompletní
Frýdecký FrantišekFrýdecký František

Masarykova základní škola Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou
Přihláška kompletní
Hájková VeronikaHájková Veronika

Zš a Mš Sedlec-Prčice
Sedlec-Prčice
Postupuje do semifinále
Halamásek ZdeněkHalamásek Zdeněk

Gymnázium Budějovická
Praha
Postupuje do semifinále
Pražský Ámos 2019.
Hanušová IvanaHanušová Ivana

Základní škola a Mateřská škola Krčín
Nové Město nad Metují
Postupuje do semifinále
Ámoska Královéhradeckého kraje.
Havelková PavlínaHavelková Pavlína

7.zš.Most
Most
Přihláška kompletní
Holanová Ing. JaroslavaHolanová Ing. Jaroslava

ZŠ, ZUŠ a MŠ, Stochov
Stochov
Přihláška kompletní
Hylský JosefHylský Josef

Gymnázium Dobruška
Dobruška
Přihláška kompletní
Amos fyzikář 2019
Chodurová VendulaChodurová Vendula

ZŠ a MŠ Raškovice
Raškovice
Přihláška kompletní
Jaborník LukášJaborník Lukáš

Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
Břeclav 4
Přihláška kompletní
Johnova MarieJohnova Marie

VOŠ a SPŠ Šumperk
Šumperk
Přihláška kompletní
Kaňovská KarinKaňovská Karin

ZŠ Hrabová
Ostrava-Hrabová
Postupuje do semifinále
Moravskoslezská Ámoska 2019.
Kopáčiková PavlínaKopáčiková Pavlína

ZŠ a MŠ Vacov
Vacov
vítězJihočeská Ámoska 2019.
Lazecký VladanLazecký Vladan

Střední průmyslová škola Hranice
Hranice
Přihláška kompletní
Licehamrová SimonaLicehamrová Simona

1 Základní škola
Jindřichův Hradec
Přihláška kompletní
Lorencová JanaLorencová Jana

Základní škola Zlín
Zlín
Přihláška kompletní
Lucová RadmilaLucová Radmila

Základní škola Šumperk, Šumavská 21
Šumperk
Postupuje do finále
Olomoucká Ámoska 2019.
Mandincová ŠárkaMandincová Šárka

Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace
Most
Postupuje do semifinále
Ústecká Ámoska 2019. Ámos češtinář 2019.
Martová MichaelaMartová Michaela

ZŠ a MŠ Morávka
Pražmo
Přihláška kompletní
Maťašovská JitkaMaťašovská Jitka

ZŠ Kupkova
Břeclav
Přihláška kompletní
Mifková JiřinaMifková Jiřina

Základní škola Gorkého
Havířov
Přihláška kompletní
Müllerová LenkaMüllerová Lenka

Základní škola Nová Paka
Nová Paka
Přihláška kompletní
Nejedlá ZinaNejedlá Zina

14. ZŠ a MŠ Kladno
Kladno
Přihláška kompletní
Němečková DrahomíraNěmečková Drahomíra

ZŠ Holzova
Brno
Přihláška kompletní
Nováková AlenaNováková Alena

Základní škola a Mateřská škola Černčice
Černčice
Přihláška kompletní
Olívková MagdalénaOlívková Magdaléna

ZŠ Bezručova
Hradec Králové
Přihláška kompletní
Palán JiříPalán Jiří

Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizace
Větrný Jeníkov
Postupuje do finále
Ámos Vysočiny 2019.
Paliculínová JitkaPaliculínová Jitka

Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okres Chomutov
Strupčice
Přihláška kompletní
Pešková RomanaPešková Romana

Základní škola a mateřská škola Proseč
Proseč
Přihláška kompletní
Pohlotová SoňaPohlotová Soňa

Základní škola
Klášterec nad Ohří
Přihláška kompletní
Provazník PetrProvazník Petr

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická
Praha 4
Přihláška kompletní
Mimořádná cena poroty pro učitele odborného výcviku.
Ptáčníková KarlaPtáčníková Karla

Základní škola a Mateřská škola J.Š. Baara
České Budějovice
Postupuje do semifinále
Pyško TomášPyško Tomáš

Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okr. Frýdek-Místek, přísp.org.
Hnojník
Přihláška kompletní
Rondzik RudolfRondzik Rudolf

SZŠ Ruská
Praha
Přihláška kompletní
Schäfferová ZuzanaSchäfferová Zuzana

ZŠ Norbertov
Praha 6
Přihláška kompletní
Sovová HanaSovová Hana

Soukromá základní škola Integrál pro žáky se specifickými poruchami učení, s.r.o.
Praha
Přihláška kompletní
Stašková VeronikaStašková Veronika

ZŠ a MŠ Tršice
Tršice
Přihláška kompletní
Strýčková PavlínaStrýčková Pavlína

ZŠ Kunovice, U Pálenice
Kunovice
Postupuje do finále
Zlínská Ámoska 2019. Ámos matikář 2019.
Švarcová ŠtěpánkaŠvarcová Štěpánka

Základní škola Hovorčovická
Praha 8
Přihláška kompletní
Tichá PetraTichá Petra

Základní škola Školská 406/11 Zábřeh
Zábřeh
Postupuje do semifinále
Tmejová JaroslavaTmejová Jaroslava

Gymnázium, Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
Svitavy
Přihláška kompletní
Topinková LucieTopinková Lucie

2.ZŠ Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
Přihláška kompletní
Truneček Jiří ŠtěpánTruneček Jiří Štěpán

ZŠ Česká Ves
Česká Ves
Přihláška kompletní
Václavovičová JaroslavaVáclavovičová Jaroslava

Masarykova základní škola Kdyně, p.o.
Kdyně
Přihláška kompletní
Vančura Ing. MilanVančura Ing. Milan

Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk
Vimperk
Přihláška kompletní
P
Vejvodová TaťánaVejvodová Taťána

ZUŠ Ilji Hurníka
Praha 2
Přihláška kompletní
Vlachová Mgr. MartinaVlachová Mgr. Martina

Základní škola Náměšť nad Oslavou
Náměšť nad Oslavou
Přihláška kompletní
Vocílková RadkaVocílková Radka

Gymnázium pod Svatou Horou
Příbram
Postupuje do semifinále
Středočeská Ámoska 2019.
Vokáčová EliškaVokáčová Eliška

Gymnázium K. V. Raise a SOU
Hlinsko
Postupuje do finále
Ámoska Pardubického kraje 2019.
Žižka PavelŽižka Pavel

25. základní škola
Plzeň
Postupuje do semifinále
Plzeňský Ámos 2019


26. ROČNÍK - 2018-2019

25. ROČNÍK - 2017-2018

24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2019-2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí
Amos vision

Mediální partneři 2019-2020

ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz